Volte SRDCEM!

BeFounded
8
21%
The Dark Daemons
5
13%
Lost Heaven
6
16%
Purple Dwarf
1
3%
Lords of Runescape
3
8%
ChaosDragon
7
18%
Night Killers
6
16%
Blue Knights
2
5%

Total votes : 38

Re: Vas vyvoleny country klan

Sun 20. Apr 2014 17:51:36

ten klan we never die si vubec nevybavuju, zeby existoval :-D

Sun 20. Apr 2014 20:19:48

Ferenzs3 wrote:ten klan we never die si vubec nevybavuju, zeby existoval :-D

Nebyl warring pokud vim, a pokud meli vubec nejake wars, tak byly tak amaterske, ze si je ty vetsi klany nevsimaly. Nebyly by pro ne proste dustojnym souperem :)

Sun 20. Apr 2014 22:06:29

Sun Wukchung wrote:

Nebyl warring pokud vim, a pokud meli vubec nejake wars, tak byly tak amaterske, ze si je ty vetsi klany nevsimaly. Nebyly by pro ne proste dustojnym souperem :)

To nebol warring klan, ale len PvM clan.

Sun 20. Apr 2014 22:32:41

M I C H A L wrote:
Sun Wukchung wrote:

To nebol warring klan, ale len PvM clan.

[smilie=spongebobdance.gif]

Mon 21. Apr 2014 8:11:41

Kovajda wrote:jojo, pamatuju ty doby, kdy jste tyhle rádoby sigy nahodili, pak jsme vás utřeli, že od lh jste dostali a začali jste se vymouvat, že se matched wars nepočítaj xD

:D :D to víš že jo, LH přivedlo na full out war 10 lidí (bylo to schválně, nebo vás fakt chodilo tak málo?) a dodej mi nějakej důkaz toho, že ste nás prosimtě porazili :wtfhash:

@Johny, to je blbost.. od 2008 jsem neprohrál war proti CZ/SK clanu. A to jsem byl na všech warkách dokud tdd fungovalo jako clan a ne jako komunita. Co se dělo potom je fuk.

Edit: Dobře, neni to lehký, ale je frajerský dokázat si přiznat chybu.. LH nás fakt v roce 2009 porazilo, bylo to matched 18v18, cg. Každopádně to nemění nic na tom, že žebříček clanů stojí na full out wars.

Spoiler:
All vs all - Starting: =tDD= : 27 LH : 21 All vs all - Ending: =tDD= : 23 LH : 0

^ to byla war, která tý matched předcházela

a o NK v záznamech nic nemáme :)

Mon 21. Apr 2014 9:55:08

Kovajda ma pravdu, LH nas porazilo v Unoru 2009 (staci tedy posunout cas na sigu o par mesicu :D) v matched war, 18 vs 18, ending 0 vs 4... Nasel jsem to na tdd foru v results, puvodne jsem tento topic chtel nechat upadnout v zapomneni, ale nemohl bych vas prece pripravit o nejvetsi uspech v kariere lh :) O nk jsem nenasel nic, jen same drtive vyhry :D

Mon 21. Apr 2014 10:22:22

Lh je najvac :D

Mon 21. Apr 2014 11:27:46

=tDD= vs NK, 22.4.2012 ... Posted: Apr 22 2012, 08:32 PM ... Bylo to 10 vs 15, takze NK meli sanci, kterou na konec promenili

vyhledávání na google, zadaná slova nk vs tdd 2012
;)
projeďte si fórum plsky :)

Mon 21. Apr 2014 11:40:35

Aha, nj, bylo to v dobe, kdy uz se ani nepsaly resulty.. tak gratz

Mon 21. Apr 2014 11:47:55

Marty wrote:@Johny, to je blbost.. od 2008 jsem neprohrál war proti CZ/SK clanu. A to jsem byl na všech warkách dokud tdd fungovalo jako clan a ne jako komunita. Co se dělo potom je fuk.

By mě zajímalo, s kým si to domlouval :D

Škoda, že už jsem nebyl aktivní, nikdy bych nedopustil aby tDD prohrálo :-D (Jak tenkrát proti NK, kdy jsem vyspammoval všechny retireds, i největší lamičky aby přišli.. :D Stálo mě to hodně GP, hodně nervů, ale 61 lidí na CZ/SK war z jednoho clanu je 61 lidí )

Mon 21. Apr 2014 11:52:01

Marty wrote:
Marty wrote:@Johny, to je blbost.. od 2008 jsem neprohrál war proti CZ/SK clanu. A to jsem byl na všech warkách dokud tdd fungovalo jako clan a ne jako komunita. Co se dělo potom je fuk.

By mě zajímalo, s kým si to domlouval :D

Škoda, že už jsem nebyl aktivní, nikdy bych nedopustil aby tDD prohrálo :-D (Jak tenkrát proti NK, kdy jsem vyspammoval všechny retireds, i největší lamičky aby přišli.. :D Stálo mě to hodně GP, hodně nervů, ale 61 lidí na CZ/SK war z jednoho clanu je 61 lidí )

škoda no, 61 si nepamatuju, vím že jednou to bylo asi 38 v 45 cca, njn, starý dobrý časy :)

Mon 21. Apr 2014 11:55:38

Tak to možná bylo proti PD a ne proti vám :read:

Mon 21. Apr 2014 11:56:58

Marty wrote:Tak to možná bylo proti PD a ne proti vám :read:

možná, nebo jsem na té war nebyl :) Já si pamatuju u nás max. asi 54 proti WOE :)

Mon 21. Apr 2014 12:32:12

ChD ftw! Pk pri Gr8teroch bolo vzdy good. Wolfenzi si nenechal skakat po hlave... Teda ako od koho no :D

Mon 21. Apr 2014 12:54:49

Marty wrote:
Kovajda wrote:jojo, pamatuju ty doby, kdy jste tyhle rádoby sigy nahodili, pak jsme vás utřeli, že od lh jste dostali a začali jste se vymouvat, že se matched wars nepočítaj xD

:D :D to víš že jo, LH přivedlo na full out war 10 lidí (bylo to schválně, nebo vás fakt chodilo tak málo?) a dodej mi nějakej důkaz toho, že ste nás prosimtě porazili :wtfhash:

@Johny, to je blbost.. od 2008 jsem neprohrál war proti CZ/SK clanu. A to jsem byl na všech warkách dokud tdd fungovalo jako clan a ne jako komunita. Co se dělo potom je fuk.

Edit: Dobře, neni to lehký, ale je frajerský dokázat si přiznat chybu.. LH nás fakt v roce 2009 porazilo, bylo to matched 18v18, cg. Každopádně to nemění nic na tom, že žebříček clanů stojí na full out wars.

Spoiler:
All vs all - Starting: =tDD= : 27 LH : 21 All vs all - Ending: =tDD= : 23 LH : 0

^ to byla war, která tý matched předcházela

a o NK v záznamech nic nemáme :)

nuff said

Mon 21. Apr 2014 13:25:10

Nedokázali ste nás porazit v normální war tak ste začali šířit tudle blbost s matched, abyste zachránili vaše ega..

Enough said

Mon 21. Apr 2014 13:29:34

počkej, vy si dáte takovouhle sračku do podpisu a budete mluvit o něčím egu? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

si zabil starý

Mon 21. Apr 2014 13:34:11

Je sračka být pyšný na to, že si nejlepší? :)

Mon 21. Apr 2014 13:49:02

Chcelo by to rematch, finálnu warku ktorá raz a navždy rozhodne ktorý cz/sk klan bol najlepší.

Čo tak dnes večer - short prep event - w 11, GDZ - vojna 3 klanov: BF, TDD a LH
- trojica kedysi najúspešnejších cz/sk klanov.

Ktorý spam/pile klanu ostane dnes pri gdz ako posledný ten je naj.
No returning.

Mon 21. Apr 2014 14:19:46

ještě se naučit číst Matýsku :akon:

Mon 21. Apr 2014 14:20:58

Došly argumenty Ondrášku? :akon:

Mon 21. Apr 2014 14:59:31

Je sračka mluvit o něčím egu, když mám takovej sig is what I was sayin' :akon:

A je sračka i ten text, vzhledem k tomu, že jste po tý prohraný matched s Lh, ve který se ukáže skill a ne počet truhlíků, kteří jsou rádi, že umí kliknout na lobstera, měli buď opravit datum nebo dopsat něco o full out warkách, ale tam právě zapůsobilo to ego, o kterým mluvíš a hledáte(hledali jste) výmluvičky, že se matchedky nepočítaj, přičemž se vždycky jako měřítko skillu upřednostňovaly právě ony xD

Argumenty mám, jen je ignoruješ a s pubertálním ignorantem já diskutovat nehodlám, protože to není diskuze ale házení hrachu na stěnu :akon:

Mon 21. Apr 2014 15:20:36

Beef jako za starych casu, s radosti jsem si to procetl :)

Mon 21. Apr 2014 15:29:18

chybělo nám to :-)

Mon 21. Apr 2014 15:32:33

:) škoda, že se nezapojilo víc lidí