Volte SRDCEM!

BeFounded
8
21%
The Dark Daemons
5
13%
Lost Heaven
6
16%
Purple Dwarf
1
3%
Lords of Runescape
3
8%
ChaosDragon
7
18%
Night Killers
6
16%
Blue Knights
2
5%

Total votes : 38

Vas vyvoleny country klan

Wed 16. Apr 2014 15:11:27

Pojdme si zavzpominat na casy, kdy cz/sk scenu vyplnovaly desitky clan warek mesicne... Muzete napsat jakoukoliv prihodu, ktera vas napadne (i kontroverzni).. V dobach Chaos Dragonu jsem byl jeste noob, max jsem si mohl prohlizet jejich web, ale ostatni si pamatuju zretelne..

Pro me je srdcovka tdd - joinul jsem na zacatku roku 2007, od te doby nespocet pks, wars, eventu, casem tisice prispevku na foru.. Rychle jsme se rozrustali a zacali kazdyho drtit ve full outech diky nasemu poctu, tak se zacalo s matched wars a tam jsme drtili kazdyho taky :D Uz si ani nepamatuju, jak dlouho jsme byli unbeaten.. Sune, prosim doplnit :D

Porad si pamatuju, jak mi jeste v old wildu padl guthix kitte na pk, to byla tehdy slava :D Prvni pked runko v kariere jsem mel taky s tdd, bjutifl

Pulnocni pks s tdd crew (matul, tomm, kurvaking, kral apod), kdy jsme smejdili po wildu az do rana ..

btw: Napsal jsem tam klany, ktery se mi vybavily z hlavy, jinak jich bylo urcite vic

btw2: pouze country klany!

Re: Vas vyvoleny country klan

Wed 16. Apr 2014 15:24:53

We never die !!! Tam jsem asi poznal nejlepší lidi jako Moongose Svk, Versusik a další ....

Wed 16. Apr 2014 15:36:25

Image

edit: už len kvôli teamspeaku Kovíšek, Tomášek, Luke, Deda bolo LH úplne najviac zakotvené v srdci.
Last edited by Radqo on Wed 16. Apr 2014 15:38:52, edited 1 time in total.

Wed 16. Apr 2014 15:36:41

Izibor a PD.. tam som zacinal s pk a warringom a boli to krasne casy ale potom jednoznacne Lost Heaven :) to ostane mojou srdcovkou

velmi zivo si pamatam moj prvy event v Lh - fishing trawler :D .. chat v shoutboxe na fore alebo nezabudnutelne warky.. casom to mozno rozpisem.. :D

,,ted kraaalovnou sem jaaaa,, :D

Wed 16. Apr 2014 15:43:55

Jednoznacne Be Founded tam bolo vsetko. dlhe roky top cz/sk klan iste casy aj s dost clenmi a ked nas bolo aj malo tak sme si to ownovali... :P boli sme tam ako rodina :P

Wed 16. Apr 2014 16:10:08

Poprvé to byl klan Highlanders myslím :D, to bylo jak jsem byl 50 cmb. Spíše skilling.. potom Purpe Dwarf, která mě přivedla na scénu PK a WARs. Z počátku super klan ale potom tam přišlo strašně moc lidí s větším zájmem o Monster Hunting než o Clan Wars a warky skippovali a nebo to neuměli Tak jsem odešel a byl v Befounded, kde se mi to hodně líbilo. Celkem mě mrzí, že jsem tam přišel tak pozdě. Jinak na PK jsem chodil s Českou výpravou zřídka, protože to byli dementi kteří se často hádali a raději ani nebindovali aby měli killy. Tak jsem chodil s amíkama :3

Wed 16. Apr 2014 16:14:25

Hmm, viz. moj podpis bol som vo vela cz/sk klanoch. Kazdy bol vynimocny v niecom inom.

Hlas som dal ChaosDragonu.

Wed 16. Apr 2014 17:19:07

piskot1994 wrote:We never die !!! Tam jsem asi poznal nejlepší lidi jako Moongose Svk, Versusik a další ....

Home sweet home :akon:

Wed 16. Apr 2014 17:36:44

od roku 2007 =tDD= :) jiny czsk clan sem ani nevykoušel, byl sem snad chvili na bf fore jako clan friends, ale tam sem zavital mozna 4x :D

jinak jak napsal mikel, historky.. pulnocni pks ( diiky majklicku, ze jsi tam vypsal u me.. :D )

ja dale doplnim members veci jako mh, minigames a dalsi aktivity.. to byly casy, sranda.. :D

Wed 16. Apr 2014 17:36:57

PD FTW

Wed 16. Apr 2014 17:42:12

WND

Wed 16. Apr 2014 18:05:10

Radqo wrote:
Image

edit: už len kvôli teamspeaku Kovíšek, Tomášek, Luke, Deda bolo LH úplne najviac zakotvené v srdci.

<3

Wed 16. Apr 2014 18:10:36

=tDD= powa

Jinak Mikel podpis viz Vasek:
Legend of the Dark Daemons, clan which hasn't been beaten by any other Czechoslovak country clan since 27/7/2008

Tzn do jeho uzavreni v roce 2011, tj 3 roky. Potom jsme meli asi 1 nebo 2 jeste warky proti NK a porad jsme je porazeli :D

tDD byl muj prvni velky klan, kde jsem zustal do konce :) Na jedne warce jsme dali 61 lidi proti PD.
Do jineho cz/sk warring klanu krome CSF jsem nesel. Obcas jsem byl host na par wars klanu LH, BF a tak.

Wed 16. Apr 2014 18:39:12

Deathclan > ChaosDragon > Lords > zbytek :D

Wed 16. Apr 2014 21:02:36

M I C H A L wrote:
piskot1994 wrote:We never die !!! Tam jsem asi poznal nejlepší lidi jako Moongose Svk, Versusik a další ....

Home sweet home :akon:

Dark wrote:WND

Image

Tady jsem našel ještě naše logo co jsem dělal, na tomhle je, ale špatně cz vlajka :)

Wed 16. Apr 2014 21:18:11

Jo, to logo pamatuju :D :D

Wed 16. Apr 2014 23:57:09

Silver Dragons si kde nechal Mikel? :cry:

BF - low opts ale valcovali sme všetko, 15 v 22 starting a končili sme tak 12 - 0

Thu 17. Apr 2014 10:29:22

LoRS ^_^ <3
to byly doby. na warky jsme byli uplně noobs :D Ale byla tam sranda.

a vubec, lors je stejně nejstarší bez přestávky fungující klan :D teda teď už nefunguje ale dokud fungoval :-))

Thu 17. Apr 2014 13:51:17

chtěl bych ty časy zpět :D

Thu 17. Apr 2014 14:21:31

Blue Knights :) Klan som založil v roku 2007 tesne potom, čo som začal hrať. Warky mi vtedy veľa nehovorili a bol som noob, takže to tak vyzeralo aj v celom klane. Roky sme ako klan znášali kritiku a veľakrát som počul, nech to tam zavriem, lebo je naprd. Postupne sme sa zlepšovali a tesne pred EoC sa nám konečne darilo aj na warkach so zahraničnými klanmi. Príchodom EoC sme ako warring klan skončili.

Thu 17. Apr 2014 16:01:02

Ex Co-Leader of the Dark Daemons, clan which hasn't been beaten by any other Czechoslovak country clan since 27/7/2008

S tDD mě RS bavilo nejvíc <3 Nejhezčí feelings? Když jsme poráželi clany jako LH, BF, NK, PD.. :)

A bavily mě i ty flammewars :D

Co mě sralo bylo domlouvání warek přes IRC (dohádování s timezone)
Last edited by Marty on Thu 17. Apr 2014 16:03:08, edited 2 times in total.

Thu 17. Apr 2014 16:02:18

chaosdragon !!! da Best #GS #GS #GS #GS

Sun 20. Apr 2014 13:41:04

Sun Wukchung wrote:=tDD= powa

Legend of the Dark Daemons, clan which hasn't been beaten by any other Czechoslovak country clan since 27/7/2008

Tzn do jeho uzavreni v roce 2011, tj 3 roky. Potom jsme meli asi 1 nebo 2 jeste warky proti NK a porad jsme je porazeli :D

tDD byl muj prvni velky klan, kde jsem zustal do konce :) Na jedne warce jsme dali 61 lidi proti PD.
Do jineho cz/sk warring klanu krome CSF jsem nesel. Obcas jsem byl host na par wars klanu LH, BF a tak.

NK ftw.
Dovolím si tě opravit: j 2 warky; ne pořád ne, podruhé jste prohráli ;)
so: něco do podpisu?

Leader of the Night Killers, the only Czechoslovak country clan which has beaten the Dark Deamons since 27/7/2008

Jinak v NK už od dob mHARS [smilie=wub.gif]

Sun 20. Apr 2014 17:01:02

bigboy johny wrote:
Spoiler:
Sun Wukchung wrote:=tDD= powa

NK ftw.
Dovolím si tě opravit: j 2 warky; ne pořád ne, podruhé jste prohráli ;)
so: něco do podpisu?

Leader of the Night Killers, the only Czechoslovak country clan which has beaten the Dark Deamons since 27/7/2008

Jinak v NK už od dob mHARS [smilie=wub.gif]

Spoiler:
Image

Sun 20. Apr 2014 17:29:56

jojo, pamatuju ty doby, kdy jste tyhle rádoby sigy nahodili, pak jsme vás utřeli, že od lh jste dostali a začali jste se vymouvat, že se matched wars nepočítaj xD