Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 1:59:21

Image


Pokud se vám nezobrazil nový design fóra, zmáčkněte ctrl+F5 pro maximální požitek!


V příštích týdnech nás čeká další World Event, ve kterém se tentokrát utká bůh všech Cabbages, tedy Brassica Prime, a opičú bohyně Marimbo. Jelikož všichni máme rádi zelí, protože je zdravé a chutné, jako CSF podpoříme jednoznačně Brassicu Prime.

Co to znamená pro naše členy? Během minulého World Eventu jsme bojovali za Armadyla a bylo pro vás přichystáno velké množství eventů. To samé vás samozřejmě čeká i nyní! Můžete se těšit na eventy typu Salátová invaze, Soutěž jedlíků zelí, Turnaj v kopání do zelí nebo další skvělé eventy!

Tento event se dotkne také našeho klanu jako takového. Poprvé v historii CSF se bude měnit název klanu. Jelikož chceme Brassicu maximálně podpořit a vyjádřit mu naši úctu a obdiv, změní se dočasně název naší komunity na Cabbage Forces! Tenhle název nás bude doprovázet celé dva měsíce, takže si užívejte, dokud je to možné!

Samozřejmě to přinese očité výhody také vám! Každý, kdo se účastní nějakého eventu, si může vyzvednout zajímavé odměny u kohokoliv z vedení! Tato akce trvá však pouhé tři měsíce, takže neváhejte a choďte na eventy!Dále budou nové názvy pro jednotlivé pozice na Clan Chatu :


Zelenáč (1 banán) -> Semínko (2 Banány) -> Vyklíčené Semínko (3 Banány) -> Zelíčko (bronzová hvězda) -> Zelí (Admin) -> Zeleninový Baron (Organizer) -> Zelí Královské (Coordinator) -> Zelí Císařské (Overseer) -> Vládce všech Zelí a Semínek (Deputy Owner) -> KovajdaZměny jména


Ukažte svou náklonnost k tomuto mocnému bohu i vy! Přejmenujte se na Cabbage "Vaše jméno" a Brassica bude určitě poctěn!


Image


Brassica Prime


Mnozí z vás dozajista nevědí co je náš vůdce Přerostlé Zelí vůbec zač. Brassica Prime je hrdým bohem všeho zelí. Sám má podobu obřího zelí. Je to veselá kopa a svůj zeleninový život si užívá naplno. Možná se ptáte "Má ta velká zelená koule vůbec nějakou moc?" Odpověď je jasná. Ano má! Brassica ovládá sílu vysoce koncentrovaných živin, a jak sám říká, není žádná lepší síla než právě tato. Také věří, že síla je v lahodnosti a myslím si, že v tomhle mu dáme všichni za pravdu. Brassica také není určitě žádný salát! Rasa Dragonkinů mu nedělá žádné starosti a nebojí se jejich smrtícího ohnivého útoku. Sám to vystihl těmito slovy. "Pečené zelí je lahodné zelí a lahodnost je síla!"Image
Náš pán na zasedání u Sliskeho doma


Takže těšte se na budoucí eventy s vašim oblíbeným klanem Cabbage Forces!

Re: Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 8:50:40

Pome Cabbages
# Cabbage power

Image

Re: Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 9:46:58

nj to je tutovka :P už se těšim na ten titul, ten je nejvíc :-))

Re: Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 10:49:01

Verim, ze pre pozornych clenov toto nie je vobec prekvapenim. Hinty sme vam davali uz dlhodobo... Viz. Gilded Cabbage na Bandos evente ci moje Cabbage porty pocas Nex eventu :wtfhash:

CABBAGE!

Re: Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 14:42:45

START THE RIOT!!! CABBAGE SUCKS!!!


Ale ne... Do večera si hodím rename až mi sousedův pes vrátí přístup k acc a určitě váš přijdu podpořit.

Re: Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 15:41:18

:facepalm:

Re: Cabbage Forces

Tue 01. Apr 2014 16:07:25

Keďže som nub tak si menim meno :3