[!] Otvorené pozície v CSF Teame

Fri 07. Mar 2014 19:13:08

CSF neustále rastie a posúva sa dopredu. Ako fansite a komunita komunikujeme priamo s Jagexom a snažíme sa pomáhať všetkým hráčom Cz&Sk komunity. Neustále pribúdajú úžasní členovia, ktorí nám robia veľkú radosť je na čase otvoriť brány CSF Leadershipu a prijať do nášho týmu novú krv. Tento krát hľadáme ľudí na 3 pozície. Event Teamu, Content Teamu a Development teamu. Event team netreba viacej predstavovať, Content Team je nová súčasť vedenia, ktorá sa bude venovať nášmu informačnému kapitálu (návodom, článkom, informáciám...) a Developeri sú machri čo pracujú na našom webe a tooloch.

V spoileri vždy základný popisok, čo sa od danej funkcie očakáva :)


Event Manager:
Spoiler:
Organizuje eventy a súťaže pre CSF komunitu v Runescape ale aj mimo. Vytvára topiky a resulty. Monitoruje úćasť a snaží sa ju zväčšovať.


Content Manager:
Spoiler:
Spravuje celú zbierku návodov, stará sa o kvalitu a aktuálnosť. Určuje smerovanie tvorby návodov a vytvára nové návody. Spolupracuje s autormi z radov komunity.


Developer:
Spoiler:
Webový developer, člen CSF Dev teamu, buduje CSF web a jeho Tools. Využíva sa obzvlášt PHP. Vhodné ovládať aj Mysql, JS, CSS, HTML. Pokiaľ vieš o nejakom RS hráčovi, ktorý by spĺňal tieto kritériá určite mu daj vedieť o tejto šanci.Pokiaľ máš dojem, že tvoje schopnosti by vedeli inak prispieť našej komunite
(grafika, marketing, videotvorba alebo čokoľvek iné) neváhaj a daj nám vedieť!
Ako sa prihlásiť:
  1. Napíš sem do topiku, že máš záujem a spomeň pozíciu/e.
  2. Vypľn formulár nižšie a odošli mi ho do PM
  3. Pokiaľ nás aspoň trochu zaujmeš, pozveme ťa na pohovor (ideálne na Teamspeaku)
  4. Profit
(PMky budú postnuté na Leadership fóre, tak aby sme v tomto topiku zachovali férovú súťaž)

Prečo sa neprihlásiť:
V CSF Leadershipe získaš prvé/nové pracovné skúsenosti. Možno to bude pre teba prvá zodpovednosť s akou si sa kedy stretol a možno si zlepšíš time management. Určite získaš nový pohľad na RS a Cz&Sk Komunitu. Budeš musieť robiť niečo prospešné pre komunitu a nielen pre seba. Asi získaš nových priateľov. Uvídíš ako to celé funguje a budeš sa asi musieť účastniť aj našich meetingov. Matonym ti bude pravidelne písať. Budeš sa podieľať na inováciách, rozvoji a projektoch CSF. Chceš to?

Prihlás sa! Tu je formulár
Code:
[b][color=#FF8000]O akú pozíciu/e máš záujem?:[/color][/b]
-

[b][color=#FF8000]Čo si myslíš, že ti z úloh danej pozície pôjde najlepšie a prečo? V čom je tvoja silná stránka?:[/color][/b]
-

[color=#FF8000][b]Čo bude patriť medzi jedny z prých vecí, ktoré spravíš ako člen vedenia CSF na danej pozícii? Čo by si na  CSF chcel zmeniť?:[/b][/color]
-

[b][color=#FF8000]Ako využiješ túto poslednú, nešpecifikovanú otázku a čo zaujímavé napíšeš k tomuto bodu? Prekvap nás:[/color][/b]
-


Šanca prihlásiť sa tu nebude dlho, hľadáme aktívnych ľudí tak neváhaj ;)


Image

Re: [!] Otvorené pozície v CSF Teame

Fri 07. Mar 2014 20:39:56

Já bych měl docela zájem o pozici Event managera, hlavně co se týče MH a nějaký ten kolektivní skilling. Každopádně já hraju hlavně kvůli monster huntingu a trochu mě mrzí, že je málo MH eventů při kterých je sranda x) #GS Nepotřebuju nějaký velký rank nebo prestige, nechci někoho kritizovat ani "šéfovat", stačí mi mít možnost dávat hlasování o eventech a následně je realizovat :)

Re: [!] Otvorené pozície v CSF Teame

Sun 09. Mar 2014 22:20:32

Content Manager

Re: [!] Otvorené pozície v CSF Teame

Mon 10. Mar 2014 23:53:38

Už počas tohto týždna prihlášky uzavrieme a budem uchádzačov kontaktovať. Kto máte záujem neváhajte a prihláste sa, za pokus to stojí ;)

Re: [!] Otvorené pozície v CSF Teame

Tue 11. Mar 2014 3:29:08

event manager :mrgreen:

Re: [!] Otvorené pozície v CSF Teame

Tue 11. Mar 2014 14:13:11

Tak jsem tu další co by rád na event managera ^^ :-)