Aktivita v januari

Sat 01. Feb 2014 0:48:56

Počas uplynulého mesiaca sme spolu zorganizovali 20 výborných eventov. Okrem pravidelných eventov ako Skilling Monday, Pengs, monsterhuntingov alebo Citadel sme podnikli aj špeciálne akcie ako spoločný low na Hati a Skolla, skrývačku na OSRS či minihru Stealing Creations. Zorganizovali sme aj PVM Tourtnament kde sme súťažili s klanom Kingdom of Varrock. Za necelé 3 dni sa nám podarilo získať loot v hodnote takmer 12,5 B :)
Najveľkolepejším eventom bola oslava 7. výročia CSF ktorej sa zúčastnilo viac ako 30 hráčov.

Účasť aspoň na 50% eventoch v januári dosiahli:
3dGrace
Arya VI
Axl SVK
D4rk W4rr1or
Kwaichi
Lamio
Le Perry
Manitouek
Matonym
Misko Kempny
Mohicanka
Nanyka
Sea Monet 1
Skycaller
Sun Wukchung
Vajco Domace
Vychodnarik
xFritolx
Zapadnarik

Zoznam aktívnych členov komunity:
Aaaron125
Cinarea
Elf Lev
gogac1
Kanon_PvM
M i ch a l
OdlSkillPig
The Bezy
Usirew 01

Účasť na eventoch

Hall of Heroes
Cervo112 -> Max Cape Holder - still missing party pisctures :p

Ostatných významných členov našej komunity nájdete v Hall of Heroes

Zároveň prebehli a ešte prebehnú niektoré zmeny v hodnostiach na clan chate odrážajúce vašu aktivitu v hre a na fóre. Žiadna snaha neostane neodmenená :P

Zároveň sa hľadajú aktívni avatar wardens na február. O tento ctený post sa môžete uchádzať priamo tu.

Re: Aktivita v januari

Sat 01. Feb 2014 2:34:05

Parádní aktivita a jsem rád, že chodíte na eventy. Snad budete chodit v únoru ještě víc!

Citadela taky super, ale někteří by mohli začít chodit častěji :P

Sat 01. Feb 2014 8:27:12

Moje aktivita byla v tomto měsíci malá, protože se hodně musím věnovat škole no :/

Eventy byly fajn, a teším se na další ;)

Sat 01. Feb 2014 10:05:20

supeer konecne moje aktivita se zlepsuje :)

Sat 01. Feb 2014 11:32:01

Nice aktivita :) Tiež som to trochu zanedbával tento mesiac kvôli škole, ale vo februári to bude lepšie :D

Sun 02. Feb 2014 23:12:10

Som tam :) Teším sa, snáď nebudem zabúdať na eventy ako doteraz a budem chodiť aj na každý jeden. Chce to len trošku vyskillovať na MH. :D

Mon 03. Feb 2014 0:15:59

Ja ešte nemám toľko času kvôli skúškam aby som sa eventov zúčastnil + väčšinou su večer a ja mam večer nabitý program (ženy, priatelia, párty, učenie )