Treasure hunt hints

Mon 06. Jan 2014 21:44:15

Image

Tady máte nápovědy k jednotlivým lokacím. Celkem je 5 lokací, z toho v jedné se skrývají 2 truhly. Poklady se nenachází ve Wildu, ani v oblastech, kde pro přístup potřebujete nějaký quest nebo skilly.

PIN : 612007

1. lokace

Palma stojí osamělá,
stojí tam kde stát nemá,
poloostrov s kruhy,
bacha na obludy!

Keksík

Řešení : Mudskipper point

2. lokace

Poklad nalezneš ve velkém městě, kde se točí velké peníze. Skoč na jedno a dej se do toho!

Nk Johny

Řešení : Hospoda nad Varrockem

3. lokace

Hledej na ostrově v ráji opic u mola.

Domino

Řešení : Musa point u fishing mola

4. lokace

Když jsi doma pořád sám,
a nechceš chodit pro salám,
tam kde poklad skrývá se,
obsluha najímá se.

Keksík

Řešení : Ardougne - Dům kde se najímají servanti.

5.+6. lokace

Drahý John,

ako sa darí Vašej rodine? Už sú to roky čo sme sa nevideli a za ten čas sa mnohé zmenilo. Verím, že Vás aj napriek rýchlo plynúcemu času stále poslúcha zdravie a sila v rukách. Ako beží život vo Faladore, stále bývate v tom malom peknom domčeku?
Moja rodina sa má výborne, dcéry rastú ako z vody a z mojich malých princezien sa stávajú dámy. Manželka bola teraz niekoľko dní preč z domu a tak som mal práce vyše krku. Podnikanie s rybami ide skvelo a v tomto smere sa nám darí.
Píšem Vám, však vo veci môjho dedičtva. Od smrti môjho drahého strýka som strávil v lesíku množstvo času. Stromy sú krásne a silné, dokonca som začal chovať pávy. Artuš však zaviedol nové dane a tak sa vlastníctvo tohto veľkého pozemmku značne skomplikovalo. Strýko McGrubor v dedičtve spomínal dve zakopané truhly plné zlata, no nikdy sa mi nepodarilo nič nájsť. Viem, že ste spolu so strýkom kedysi boli veľmi blízky priatelia. Možno Vám niekedy spomínal, kde na pozemku ich zakopal. Akákoľvek rada by mi veľmi pomohla, nerád by som pozemok aj s pokladom odpredával. Musím myslieť na budúcnosť svojich dcér. Arya, sa bude možno o rok-dva vydávať a určite bude potrebovať veno, veď viete ako to dnes už chodí.

Prosím ozvite sa čo najskôr.

S láskou Eduard

Usirew

M i ch a l

Řešení : McGrubbors Woods

Hodně štěstí!