CSF Awards 2013

Fri 13. Dec 2013 19:22:27

Vánoce se kvapem blíží a s nimi se blíží jedna milá povinnost každého správného CSFáka - obdarovat bližního svého krásným dárečkem v podobě odměny za určitou činnost/vlastnost/schopnost, ve které v daném roce vynikal a dát mu tak najevo, že je to kluk(holka) šikovná a že je rád, že ho v CSF má..

Tihle výjimeční lidé pak budou odměněni neméně výjimečnými obrázky, jejichž ukázku můžete vidět v mém sigu a také budou zvěčněni v Hall of Fame, a to se vyplatí!

Pravidla hlasování:

• Hlasovat může každý člen CSF komunity zaregistrovaný před vznikem tohohle topicu - To, jestli po 2 dnech tady zvládnete ocenit celoroční práci lidí, pro které hlasujete už nechám na vašem zdravém úsudku.. (spíš ne, ale čest výjimkám)
  • Jestli si někdo myslí, že si nahrabe bodíky zakládáním nových accountů a hlasováním z nich, odměním ho baníkem a zesměšním ho před zbytkem národa.
  • Je celkem 20 kategorií, v každé z nich se bude vyhlašovat 1. a 2. místo, takže celkem 40 překrásných sigů, které pro vás udělá buď sám Velký Matonym, nebo náš dvorní malíř Mikel, to se ještě kluci dohodnou.
  • Pokud by se našel někdo fanaticky zamilovaný do jednoho ze svých "spoluobčanů", důrazně mu doporučuju své city projevit jinde než v tomhle hlasování, protože pro jednoho člověka můžete hlasovat maximálně ve čtyřech různých kategoriích.
  • Nejste-li si jisti, koho v dané kategorii nominovat, můžete maximálně 5x nechat kolonku prázdnou a vyplnit jen zbylých 15. (jestli někdo potřebuje prázdných kolonek víc, nechť zauvažuje nad prvním bodem pravidel)
  • Na hlasování máte čas do 23.12.2013 23:59:59, pak se hlasování uzavře a za dohledu notáře se spočítají výsledky, s kterýmiž budete obeznámeni během Štědrého večera.
  • Každý hlasuje jen jednou, pokud v průběhu změníte názor, dejte mi vědět do pmky, abych vám první hlasování smazal. Pokud to někdo odešle víckrát a neupozorní mě, budu to brát jako pokus o podvod a dostane po papuli.
  • Pro sebe hlasují jen idioti a tak s nimi bude zacházeno.
  • Jedinou podmínkou pro získání award je účastnit se hlasovaní.
  • Pravidla se můžou v závislosti na tom, jak moc se je budou nějací troubové snažit obejít, v průběhu hry změnit.

20 kategorií a pár slov k většině z nich:
(předpokládám, že jste dostatečně inteligentní na to, aby u většiny stačil překlad)

• The Smartest - Nejchytřejší
  • Most Popular - Nejpopulárnější
  • Most Respected - Nejrespektovanější
  • Most Active - Nejaktivnější
  • Funniest - Nejvtipnější
  • Best Newcommer - Nejlepší nováček
  • Biggest Failure - Největší trouba
  • Best RSN - Vlastník nejlepšího RS nicku
  • Best Poster - Člověk tvořící nejlepší příspěvky na fóru
  • Most Friendly - Nejpřátelštější
  • Most Sexy Male - Nejhezčí kluk - ne všechny vás známe, takže si můžete pomoct zveřejněním své podoby v topicu s fotkama
  • Most Sexy Female - Nejhezčí holka - ne všechny vás známe, takže si můžete pomoct zveřejněním své podoby v topicu s fotkama
  • Best Guide Maker - Tvůrce nejlepších návodů
  • Best Citatadel Worker - Nejlepší pracant v citadele
  • Most Helpful - Nejvíce nápomocný člen - poradí, pomůže
  • Best RS3 Skiller
  • Best OSRS Skiller
  • Best RS3 PVMer
  • Best OSRS PVMer
  • Worst Spammer - Nejotravnější spammer

Závěrem bych vám všem chtěl popřát hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru obdarovaných..

a hlavně bych chtěl poděkovat Maťovi za cool hlasovací vychytávku, která tu v minulých letech nebyla!

PO PŘEČTENÍ PRAVIDEL HLASUJTE ZDE:
Spoiler:
CSF Awards 2013

Re: CSF Awards 2013

Fri 13. Dec 2013 21:24:53

hehe, zajímavé, goodluck everybody

Fri 13. Dec 2013 21:53:49

Jojo, hodně štěstí ale hlavně správnou ruku na vybírání přeju :) A cooliku ne to už není prdel, běda jak pro mě budeš hlasovat jako most sexy female... :D By ti bylo totiž podobný

Fri 13. Dec 2013 22:03:33

Super hlasovací systém. Môj hlas dostanú len tí najlepší ;)

Fri 13. Dec 2013 22:13:37

Držím palce :) ja asi hlasovať nebudem keďže by som vedel vyplniť len málo kolóniek :)

Fri 13. Dec 2013 22:18:16

^ Lepšie odoslať aspoň pár hlasov ako neposielať nič

Ak sa neviete rozhodnúť, tak si to premyslite, nik nevraví že musíte hlasovať ešte dnes večer. Času je pomerne dosť.

Snažte sa pri hlasovaní zohľadniť aktivitu našich členov počas celého roku, keďže je to hlasovanie za celoročné úsilie. Prejdite si fórum, popozerajte články. Nájdete tam odpoveď na väčšinu kategórií pri ktorých sa neviete rozhodnúť.

Fri 13. Dec 2013 23:07:31

Přeju největší štěstí všem 8-)

Fri 13. Dec 2013 23:14:09

Good luck everybody. Ehm pise mi to nejaky maly pismenka, nevim cim to je :? A jak psal Kwaichi, projdete si forum, abyste dostali jakztakz predstavu aspon o par kategoriich.

Fri 13. Dec 2013 23:14:46

na velikosti nezáleží :D

Fri 13. Dec 2013 23:24:01

Kwaichi wrote:Super hlasovací systém.

vela stastia :)

Sat 14. Dec 2013 0:34:02

Good Luck everybody :) odeslano :) :akon:

Sat 14. Dec 2013 1:28:20

Snad vyhraju ti, ktorym som dal hlas.:)

Sat 14. Dec 2013 10:54:52

Dal jsem odeslat, ale stále se mi to jako odesílalo, tka neviem zda mí favorité hlas dostali, popřípadně kdo má přístup, spammnite mě, sepíšu to znova. .)

Ary, ale vždyť ty si sexiest female!

Sat 14. Dec 2013 11:07:31

Je to tam, Radime ;)

Sat 14. Dec 2013 13:55:50

Tohle je moje verze sigu, jina neprichazi v uvahu (leda byste tam chteli jinyho hrace arsenalu :D )

Spoiler:
Image

Image

Image

Sat 14. Dec 2013 14:14:21

Veľa šťastia všetkým ;)

Sat 14. Dec 2013 14:44:04

good luck all!

>>> sexiest male <<<

ak budu take sigy ako postol mikel, tak sa zabijem ak nieco vyhram :D

Sat 14. Dec 2013 15:38:41

uf, docela dlouho sem tu nebyl (za to se omlouvám) takže nemám vůbec přehled kdo, co a jak :read: takže to radši nechám :P
jinak good luck všem borcům! a Mikel... kvůli tobě se teď nikdo nebude těšit na výsledky :D

Sat 14. Dec 2013 15:42:10

gl all

Sat 14. Dec 2013 18:28:50

Fritol wrote:Dal jsem odeslat, ale stále se mi to jako odesílalo, tka neviem zda mí favorité hlas dostali, popřípadně kdo má přístup, spammnite mě, sepíšu to znova. .)

Ary, ale vždyť ty si sexiest female!

Ježiši to bude ostuda :oops: já to uplně vidim

Sun 15. Dec 2013 13:38:59

Seznam lidí, kteří nejsou schopni splnit pár jednoduchých pravidel a dostanou ještě jednu šanci na nápravu:
Spoiler:
TheArtas
Questik
Norendil
M I C H A L

Mon 16. Dec 2013 17:46:00

Hmm, gl all ... Ja asi nehlasujem vôbec, lebo vo väčšine tých awards nemám ani šajnu, koho tam dať :D

Mon 16. Dec 2013 17:51:01

Jesus, ja uz ani nevím :( :D

Tue 17. Dec 2013 14:44:13

Nové pravidlo

Kdo nehlasoval, nemůže vyhrát!

Tue 17. Dec 2013 14:51:33

Kovajda wrote:Nové pravidlo

Kdo nehlasoval, nemůže vyhrát!

[smilie=violin.gif] RIP awards 2013.. to tam budu velmi malo mien tym padom.
BTW: ked ti staci vyplnit len jedno okienko tak hlas dam jednemu clovku ale vsetko vyplnovat nebudem lebo okrem RS3 sekcie necitam nic :).