Prečítaj si ponuku od Bohov v ďalších postov a zahlasuj

Poll ended at Mon 27. Jan 2014 19:25:38

Glory to the Aviansies - I choose Armadyl!
23
59%
The strongest must rule, and Bandos strongest!
16
41%

Total votes : 39

[HLASOVANIE] World Event II

Mon 09. Dec 2013 19:25:38

Image

1 CSF x Rest of the World

Plán je pridať sa najskôr v Bandosovi a zažiť súboje proti masívnej presile. Potom posledné týždne zmeniť stranu na Armadyla, vyhrať world event a umožniť ľudom získať rewardy za obe strany.
Keď som prezeral fóra, prívrženci Armadyla majú prevahu 3:1, takže to bude skutočný masaker bojovať organizovane s CSF proti masívnej presile noobov :p
Uvidíme čí nás v tomto tajnom pláne podporia aj členovia hlasovaním na fóre.

Nie je to tak dávno čo sa skončil súboj dvoch odvekých rivalov Saradomina a Zamoraka odohrávajúci sa v Lumbridge. Schyľuje sa k ďalšej veľkej udalosti Šiesteho veku kde sa stretnú Vták a Beštia. Proti sebe sa postavia Armadyl a Bandos, bohovia 4. stupňa.
Bude to súboj na život a na smrť!

Hlasovanie rozhodne ku ktorej strane sa pridáme.
Voľte si pozorne za ktorú frakciu nasadíte svoj krk. Strana ktorá vyhrá hlasovanie bude mať plnú podporu našej komunity. Budeme bojovať ako jeden celok proti nášmu spoločnému súperovi.

Druhý World Event sa bude odohrávať počas šiestich týždňov. Prinesie masívnu PVP akciu, exp rewards do Dovination a Construction, nové emotes, ability a Hybrid armour skracujúci cooldown abilít.

Textovú časť pripravili Kwaichi s Mokuinom. O grafiku sa postaral Matonym a Jagex.

Re: World Event II

Mon 09. Dec 2013 19:29:41

Ja, Armadyl, vtáčí boh, povolávam všetkých svojich bojovníkov aby prišli hájiť moc Spravodlivosti, Slobody a všadeprítomných Zákonov.

Zamiloval som si Vás, obyvatelia Gielinoru. Daroval som Vám lietajúci pevnosť v oblakoch, Clan Citadel, aby ste sa aj vy mohli priblížiť nebesám aj keď nie ste obdarovaný darom krídel, lietania.
Vytvoril som Avatarov, ktorí rozvíjajú vaše zručnosti a skúsenosti.

Vyzývam Vás, vztýčme vo svornosti naše meče a kopije v Druhom World Evente. Odvážni a čestní ľudia, pridajte sa k šíkom mojich Aviansov, bájnej armády v zlate zbroji.
Našim protivníkom je Bandosovi, krutý boh goblinov, manipulujúci mysle svojich nasledovníkov pre dosiahnutie jeho osobných záujmov, víťazstva čistej sily nad inteligenciou a zákonmi.
Som zástancom pokoja a spravodlivosti, ale urážky Bandosa tolerovať nebudem.
Volím menšie zlo
. Vojna je nevyhnutnosťou.

Pridaj sa k nám a získaj:
Fórum bude zasvetené mne, vášmu Bohovi a zmení sa vzhľad

Moji nasledovníci zaručia usporiadanie nasledovných akcií:
Teamové nájazdy na Bandosove karavány
Obrana Armadylovych konvojov
Runespan
Stealing Creations
Soul Wars
Tears of Guthix
Troll Invasion - Time Attack
Great Orb Project Torunament
Divination training
Mastering of Agility
General Graardor camping
Warband rides
Clan Citadel activities

Mon 09. Dec 2013 19:30:02

Ľudia Gielinoru. Prirýchlo ste zabudli na svoju silu! Vy ste bojovníci a nie farmári! Vaše srdcia túžia po boji, po víťazstvách a po moci! Tak sa schopte a nepremárnite svoj potenciál. Je veľa nepriateľov a vy nieste pripravený. Ale ja vám môžem pomôcť! Pridajte sa ku mne a zodubim vo vás pravého ducha bojovníka. Už sa nebudete musieť báť nepriateľov. To oni sa budú báť vás, keď uvidia znak boha vojny. Znak, ktorý symbolizuje silu a moc!

Ste pripravený?! Nepriateľ je blízko a nenechá vás nažive. Rasa Aviansie prichádza. Armadyl a jeho operené vtáky sú ovládnuť Gielinor. Sú to lietajúce beštie, ktoré vás nenechajú žiť. Chcete padnúť bez boja? Spomeňte si koľko dobrudružstiev ste už zažili s mojími nasledovníkmi. Pridajte sa do mojej armády a spoločne zničíme Armadyla. Tak ako som zničil každého nepriateľa ktorý sa mi postavil do cesty.

Porazíme Veľké Kura a jeho armádu, ale potom prídu ďalší. No vy už budete pripravený lebo ja vás povediem k víťazstvu. A keď padnú všetci bohovia na kolená, tak tento svet bude novým svetom. Svetom najobávanejšej armády v celom vesmíre. Chcete byť súčasťou tejto armády? Tak sa pridajde ku mne!

Pridaj sa ku mne a získaj nasledovné:
Najtalentovanejší umelci z pomedzi Goblinov pripravia obrovskú zbierku nových obrázkov profilu, pre každého z vás, všetky s Bandos tematikou followers
Fórum bude zasvetené mne, vášmu Bohovi a zmení sa vzhľad

Moji služobníci zaručia usporiadanie nasledovných akcií:
Útok hordy na Armadylove ťavy
Obrana Bandosových zásobovateľov
The Crucible
Pyramid Plunder
Slayer Coop evening
God Statues construction
Peinguins seeking
Shooting star mining
King of the Fight Pit
Banishment of Kree'arra
Crushing of Vorago's skull
Kalphite King Hive Invasion
Warband rides
Exkluzívna návšteva Bandos's throne room

Mon 09. Dec 2013 19:31:20

ja hlasoval za Armadyl :) :akon: bandos se mi vubec nelibi :)

Mon 09. Dec 2013 19:34:21

Bandos.
K jeho armáde sa pridá aj Mod Mark :wtfhash:

Re: [HLASOVANIE] World Event II

Mon 09. Dec 2013 20:03:49

Bandos! #GS Arma mi přijde takovej namyšlenej :)

Mon 09. Dec 2013 20:18:15

Bandos, Armadyl ať radši vypadne! :D

Mon 09. Dec 2013 20:40:48

ARMADYL!

Mon 09. Dec 2013 21:37:13

Armadyl, v Missing presumed death byl vetší sympaťák :D :yessir:

Mon 09. Dec 2013 22:04:17

Bandos! #GS

Mon 09. Dec 2013 23:54:18

Bandos , jednoznačne ALL GLORY TO BANDOS !!! :D

Len ma mrzí, že tie eventy od vás, ktoré ste napísali k tým bohom niesú naopak, milujem stealing creations, GoP, Soul Wars etc...:/

Tue 10. Dec 2013 11:52:38

Armadyl! Mod Mark dostane na prdel :lol:

Tue 10. Dec 2013 12:11:21

Bandos :3

Tue 10. Dec 2013 15:49:53

armadyl!

Tue 10. Dec 2013 16:32:09

Armadyl jednoznačne :)