Twitch streamers

Thu 05. Dec 2013 0:52:47

Napadlo ma spytat sa, kolko ludi tu streamuje, alebo maju na to dobry pc/net, chceli by streamovat a zatial nevedia ako (spravil by sa navod)?

Rozmyslam, ze ak by nas tu bolo dost, aspon 8+ tak by som mohol na svojom ucte paynut Turbo a zalozil by som teamovu stranku, kde clovek pride a ukaze mu to zoznam streamerov, v zozname navrchu ti, co idu live.

Mimo toho, napiste sem do topicu svoje twitch.tv nicky, rad follownem :) Nejaku chvilu som nestreamoval, ale cez zimne prazdniny by som opat mohol.

www.twitch.tv/csrsmh

Re: Twitch streamers

Thu 05. Dec 2013 1:21:38

To je nápad, ktorý sa mi páči a zrovna tento týždeň som aj zvažoval potenciál Streamingu pre CSF/CZ&SK Komunitu.

S ideou sa vynára niekoľko otázok:
- Kto môže Streamovať? (Vytvorenie teamu)
- Aký obsah môžeme Streamovať? O čo je záujem? (Pripravenie pestrého a rozmanitého programu streamov)
- Koľko ľudí má záujem sledovať Streamy? (Založenie fanúšikovskej základne)

Ohľadom Turba, môžeš objasniť aké výhody to prináša? Mne sa nepodarilo nájsť nič zaujímavé na tom :read:

(Pokiaľ by si chcel platiť Turbo len kvôli team stránke, tak status - steamuje/nestreamuje vieme získať aj cez Twitch API a spraviť si radšej vlastnú podstránku na streamy)

Thu 05. Dec 2013 1:42:36

Já bych docela rád streamoval a už jsem si i stáhl na to nějaký ten program, ale nějak jsem se tím dál nezabýval...ale pokud by to můj ntb utáhl, tak bych s tím neměl problém.

Thu 05. Dec 2013 1:49:36

Noťas by to nejspíš zvládnul, ale u RS dělám vždy tak dalších pět věcí. :D

Thu 05. Dec 2013 8:03:50

Keby som mal čas na hranie, tak by som možno aj streamoval, ale môj internet by mi to pravdepodobne nedovolil :D

Thu 05. Dec 2013 8:20:34

No ja bych na to pc mel mit, ale na rs jedina cinost co delam je afk cw a u toho lolko, takze ja bych mohl tak akorat streamovat lolko :D

Thu 05. Dec 2013 9:09:53

Matonym wrote:S ideou sa vynára niekoľko otázok:
- Koľko ľudí má záujem sledovať Streamy? (Založenie fanúšikovskej základne)

"...status - steamuje/nestreamuje vieme získať aj cez Twitch API..."

Ano, to je dobra otazka ohladom zaujmu o streamy, mozno by sme vedeli prist s niecim ako tyzdenny plan, ze napriklad kazde dva alebo tri dni by sa nieco streamovalo (viac streamerov na jednu temu).

Ziskavat status cez Twitch API je skvely napad. ;)

Fri 06. Dec 2013 0:26:51

Hoši, čo napísali, že zvyčajne nerobia nič cool - to je už najmenší problém raz mesačne robiť na 1-2h niečo pozerateľné, nie? :wtfhash: