Teamspeak CSF

Tue 03. Dec 2013 3:25:27

Image

CSF Teamspeak

1. Informace
2. Jste na Teamspeaku nový?
3. Pravidla serveru

Mnozí z vás asi ví, že naše komunita má svůj Teamspeak server, a ti co o tom neví, právě pro ty je tento topic. Proč Teamspeak používat? Při různých akcích jako například Monsterhunt nebo Pk je to velice důležité pro různé taktické pokyny, ale Teamspeak je dobrá věc i pro ostatní eventy, jako je například Penguin Hide & Seek, kde to dokáže urychlit průběh akce. Dá se ale využít také pro normální pokec s přáteli z klanu. Zkrátka Teamspeak se hodí vždy.

Informace :

Server : regnet.cz

Heslo : cimrman

Nejrychlejším způsobem jak se přihlásit je použití linku, který naleznete v černé liště úplně nahoře tady na fóru. Případně můžete kliknout na Banner na začátku tohoto topicu. Budete pak rovnou připojeni na CSF Teamspeak server.

Image

Abyste nemuseli při každém přihlášení psát heslo, přidejte si server do záložek. Zvolte tedy Bookmarks -> Manage Bookmarks.

Image

Potom zvolte Add Bookmark a vyplňte kolonky.

Image

Teď už po vás nebude vyžadováno při každém použití linku heslo.

Jak se přihlásíte, můžete využít nějakou z dostupných místností.

Jste na Teamspeaku noví?

Pokud jste na Teamspeaku nový, tady máte krátký návod jak na to.

1. Prvořadě potřebujete Teamspeak, který si můžete zdarma stáhnout zde.

2. Po stažení samozřejmě nainstalujte.

3. Po instalaci spusťte Teamspeak a nyní proveďte nějaké základní nastavení. Takže Settings -> Options.

Image

4. Nyní si nastavte především způsob záznamu zvuku. Takže zvolte Capture a tam nastavte buď Push-To-Talk nebo Voice Activation Detection. U první možnosti si musíte nastavit klávesu, která při stisku spustí záznam zvuku. Jelikož neustálé mačkání klávesy je otravné, doporučuji použít druou možnost. Pro záznam zvuku nic nemusíte mačkat. Můžete si také nastavit citlivost mikrofonu. Doporučuji nastavit si citlivost tak, aby zvuk byl zaznamenávám zhruba od hlasitosti vaši normální mluvy, protože poslouchat neustále mačkání kláves je docela otravné :P

Image

5. Nyní už máte základní nastavení za sebou, takže nyní se už připojte na server. Zvolte tedy Connections -> Connect.

Image

6. Vyplňte adresu serveru, váš nick a heslo serveru.

Image

7. Nyní už jste na serveru. Budete v AFK roomu, kde nemůžete mluvit. Musíte tedy využít nějakou jinou místnost. Můžete samozřejmě ztlumit zvuk i mikrofon. Dole také naleznete chat.

Image

8. Nyní už se můžete bavit :)

Pravidla serveru :

Na Teamspeak serveru platí stejná pravidla jako na Clan chatu nebo tady na fórech. Snažte se tedy vyjadřovat slušně, neurážet jiné členy klanu přítomné i nepřítomné na Teamspeaku a snažte se udržovat přátelskou atmosféru.

Přeji příjemný pokec :)

Last edited by Misko on Tue 03. Dec 2013 16:47:20, edited 6 times in total.

Re: Teamspeak CSF

Tue 03. Dec 2013 8:56:31

Misko wrote:Server : regnet.net

Pekný návod, ale pomýlil si sa pri písaní servera. Má to byť regnet.cz, nie regnet.net ... Na obrázku to máš správne, ale v texte nie.

P.S. : Deda by mohol ten server updatnúť :D

Tue 03. Dec 2013 10:41:36

Ano samozřejmě je to cz, omlouvám se. Dělal jsem to o půl druhé ráno :D

Tue 03. Dec 2013 12:41:17

Konečne nový návod na TS.
Doplň ešte ako sa ukladajú záložky (bookmarks) a ako môžeš byť na 2 channeloch súčasne (tiež cez bookmarks - open in new tab

Tue 03. Dec 2013 12:42:45

Najlahsie je kliknut na linku v Hornej cierne liste NEW CSF LINKS - Po kliknuti na TeamSpeak3 sa priamo spusti vasa teamspeak aplikacia a pripoji vas na server (len treba zadat heslo) - takymto sposobom sa teda da pripojit priamo na TS s jednym kliknutim a zadanim hesla

Tue 03. Dec 2013 13:39:37

Matonym wrote:Najlahsie je kliknut na linku v Hornej cierne liste NEW CSF LINKS - Po kliknuti na TeamSpeak3 sa priamo spusti vasa teamspeak aplikacia a pripoji vas na server (len treba zadat heslo) - takymto sposobom sa teda da pripojit priamo na TS s jednym kliknutim a zadanim hesla

dobre ty smart riesenie... miško to rad komplikuje :P

ale navod je super... :wtfhash: :wtfhash: :wtfhash:

Tue 03. Dec 2013 14:04:23

Ano samozřejmě no, na to jsem nepomyslel :P

Tue 03. Dec 2013 15:54:16

Matonym ja mám CSF channel v bookarkoch aj s heslom. Ak kliknem hore na link, nemusím zadávať nič ani heslo, ani nickname a rovno ma to pripojí do CSF.

Misko mohol by si ten link prepojiť trebárs aj s bannerom na vrchu článku nech sa dá aj cez to priamo pripojiť na TS.

Tue 03. Dec 2013 16:32:36

Doplněno :)

Fri 06. Dec 2013 0:07:07

Od dnes už všetci na fóre prihlásení ľudia majú linku na TeamSpeak už aj s heslom, takže po kliknutí na linku ich to priamo pripojí na server. Pre neprihlásených ľudí zostáva aj nadalej povinnosť zadať heslo. ;)

Fri 06. Dec 2013 8:29:44

Matonym wrote:Od dnes už všetci na fóre prihlásení ľudia majú linku na TeamSpeak už aj s heslom, takže po kliknutí na linku ich to priamo pripojí na server. Pre neprihlásených ľudí zostáva aj nadalej povinnosť zadať heslo. ;)

super Marttin samozvany šef :D

jednu taku malicku vec.. da sa nejako viac zviditelnit ta linka na ts? nie kazdy si to vsimne uplne hore :P
take jemne zvyraznenie staci ;)

Fri 06. Dec 2013 18:18:02

Debil 121 wrote:
Matonym wrote:Od dnes už všetci na fóre prihlásení ľudia majú linku na TeamSpeak už aj s heslom, takže po kliknutí na linku ich to priamo pripojí na server. Pre neprihlásených ľudí zostáva aj nadalej povinnosť zadať heslo. ;)

super Marttin samozvany šef :D

jednu taku malicku vec.. da sa nejako viac zviditelnit ta linka na ts? nie kazdy si to vsimne uplne hore :P
take jemne zvyraznenie staci ;)

Odpovim ti rovnou, NE. Uz pred lety jsem o tom informoval a Mato byl spokojnej s tim, co je.

Fri 06. Dec 2013 18:40:20

Já jsem si toho taky všiml až před týdnem:P

Sat 15. Mar 2014 21:22:36

Bohuzel, uz asi 2 roky mi nefunguje TS... zkousel jsem uplne vsechny dostupny verze, nufink

Fri 01. Aug 2014 8:03:57

Po krátkej prestávke TS opäť funguje :)

Nováčikovia si stiahnite klienta a môžeme začať idlovať a kecať :p

Fri 01. Aug 2014 13:00:36

Konečne, dúfam, že to tam nebude prázdne.