Ktorý deň by vám vyhovoval?

Pondelok
0
No votes
Utorok
2
10%
Streda
0
No votes
Štvrtok
3
15%
Piatok
3
15%
Sobota
8
40%
Nedeľa
4
20%

Total votes : 20

CSF English lessons

Sat 30. Nov 2013 21:28:05

Radi by ste si pokecali po anglicky no nemáte s kým? Máte nejaké otázky ohľadom gramatiky, správneho používania časov?

Tak ste na dobrom mieste. Ja spolu s Rolim a Maťom sme si pre vás pripravili hodiny angličtiny, ktoré by sa konali cez ts, skype alebo cez oovoo. Hlavným cielom týchto hodín by bola komunikácia v angličtine, nakoľko veľa ľudi sa bojí rozprávať po anglicky. Nemuseli by ste sa báť, že vás tu niekto vysmeje keď sa pomýlite. My by sme vás upozornili na chybu, ktorú ste spravili a vysvetlili prečo je to tak. Debatovali by sme o rôznych veciach nielen o rsku :) Nikto vás nebude nútiť hovoriť ak nechcete, chceme vám len pomôcť zdokonaliť sa, odreagovať sa po namáhavom dni a spoznať nových ľudí. Ak by tieto hodiny mali úspech, nebude problém prizvať nejakých special hostí.

Tešíme sa na vás a na príjemné chvíle, ktoré spolu prežijeme.

Re: English lessons

Sat 30. Nov 2013 22:07:38

Nápad prišiel priamo z dielne CSF Leadershipu a oslovili sme Black Ludu a Roliho pre ich dobrú angličtinu. Hodín, sa budem snažiť zúčasťnovať aj ja, vždy keď mi čas dovolí.

Ako CSFáci si nebudete musieť platiť za hodiny anglických konverzácií, ale z pohodlia domova si za svojím PC precvičíte angličtinu. Neskôr sa môžeme zamerať aj napríklad na prípravu na Maturitu, občas si pozrieť nejaké anglické video/seriál a plánujeme v budúcnosti pozývať na hodiny aj native speakers.

Za chyby sa hanbiť nikto nemusíte, od toho budú práve hodiny aby sme vám pomohli zlepšiť sa :)

To všetko ale postupne, tešíme sa na vašu účasť.

Sat 30. Nov 2013 22:45:34

zaujímavý nápad :) rád sa zúčastním.. vlastne to bude prvýkrát, čo ma bude aj počuť, odkedy som v CSF :D

Označil som tam štvrtok ale je mi to úplne jedno, kedy to bude

Sat 30. Nov 2013 23:13:29

Už sa teším na prvú hodinu.

Sun 01. Dec 2013 11:17:50

tesim sa, urcite budem na kazdej hodine :D ved to potrebujem k maturite a anglictina sa mi zide vsade, nech uz to je :P

Sun 01. Dec 2013 14:17:22

Sounds interesting :)

Sun 01. Dec 2013 17:50:43

Are ju velkom

Re: CSF English lessons

Sun 01. Dec 2013 21:09:02

Sounds interesting, not sure If I will join lessons :D, but If i have enough time I will join for sure :D :D

Sun 01. Dec 2013 21:47:49

Jestli to nebude utery/streda, tak asi dojdu :p

Sun 01. Dec 2013 23:32:41

Join Clan Europe a môžete sa naučiť angličtinu :D Síce je pravda, že sa nenaučíte tú spisovnú, ale v hovorovej reči vám bude tá spisovná na kkt.

Mon 02. Dec 2013 11:26:19

Nedokážu zaznačit, kdy se mi to nejvíc hodí. Takže se buď přizpůsobím nebo nedojdu. .)

Mon 02. Dec 2013 18:13:18

zaujimave asi sa pridam :)