Hľadáme nové tváre do Vedenia CSF!

Thu 28. Nov 2013 1:52:17

Ahojte, keďže sa CSF neustále rozrastá a pribúdajú úžasní členovia, ktorí nám robia veľkú radosť je na čase otvoriť brány CSF Leadershipu a prijať do nášho týmu novú krv. Tentokrát sme sa rozhodli pre v skutku veľký nábor a chcem dať šancu hneď viacero ľuďom. Je možné, že neobsadíme všetky pozície a rovnako je možné, že na niektorú pozíciu prijeme viacej než jedného. Záleží to na vás.

Tu je zoznam otvorených pozícíí. V spoileri vždy základný popisok, čo sa od danej funkcie očakáva :)

OSRS Community Moderator:
Spoiler:
OSRS Mod bude mať na starosti celú Oldschool komunitu. Spravovanie "CSFO", oragnizovanie eventov a súťaží pre RS07. Udržiava aktívnu Oldschool časť fóra zakladaním nových tém ale aj motivovaním členov k využívaniu fóra.

Community Moderator:
Spoiler:
Stará sa o aktivitu fóra, zakladá nové témy a motivuje ľudí k postovaniu. Udržuje aktívne diskusie. Spravuje CSF Clan Chat. Pomáha s manažovaním Citadely.

Event Manager:
Spoiler:
Organizuje eventy a súťaže pre CSF komunitu v Runescape ale aj mimo. Vytvára topiky a resulty. Monitoruje úćasť a snaží sa ju zväčšovať.

Developer
Spoiler:
Webový developer, člen CSF Dev teamu, buduje CSF web a jeho Tools. Využíva sa obzvlášt PHP. Vhodné ovládať aj Mysql, JS, CSS, HTML. Pokiaľ vieš o nejakom RS hráčovi, ktorý by spĺňal tieto kritériá určite mu daj vedieť o tejto šanci.

Ako sa prihlásiť:
  1. Napíš sem do topiku, že máš záujem a spomeň pozíciu/e.
  2. Vypľn formulár nižšie a odošli mi ho do PM
  3. Pokiaľ nás aspoň trochu zaujmeš, pozveme ťa na pohovor (ideálne na Teamspeaku)
  4. Profit
(PMky budú postnuté na Leadership fóre, tak aby sme v tomto topiku zachovali férovú súťaž)

Prečo sa neprihlásiť:
V CSF Leadershipe získaš prvé/nové pracovné skúsenosti. Možno to bude pre teba prvá zodpovednosť s akou si sa kedy stretol a možno si zlepšíš time management. Určite získaš nový pohľad na RS a Cz&Sk Komunitu. Budeš musieť robiť niečo prospešné pre komunitu a nielen pre seba. Asi získaš nových priateľov. Uvídíš ako to celé funguje a budeš sa asi musieť účastniť aj našich meetingov. Matonym ti bude pravidelne písať. Budeš sa podieľať na inováciách, rozvoji a projektoch CSF. Chceš to?

Prihlás sa! Tu je formulár
Code:
[b][color=#FF8000]O akú pozíciu/e máš záujem?:[/color][/b]
-

[b][color=#FF8000]Čo si myslíš, že ti z úloh danej pozície pôjde najlepšie a prečo? V čom je tvoja silná stránka?:[/color][/b]
-

[color=#FF8000][b]Čo bude patriť medzi jedny z prých vecí, ktoré spravíš ako člen vedenia CSF na danej pozícii? Čo by si na  CSF chcel zmeniť?:[/b][/color]
-

[b][color=#FF8000]Ako využiješ túto poslednú, nešpecifikovanú otázku a čo zaujímavé napíšeš k tomuto bodu? Prekvap nás:[/color][/b]
-

Šanca prihlásiť sa tu nebude dlho, hľadáme aktívnych ľudí tak neváhaj ;)

Re: Hľadáme nové tváre do Vedenia CSF!

Thu 28. Nov 2013 8:07:30

Veľmi rád by som sa uchádzal o pozíciu OSRS Community Moderátora, ale nemal by som na to čas. Už teraz mám problém, keď mám pracovať na niečom ako Developer. Všetkým, čo sa prihlásia, držím palce :)

Thu 28. Nov 2013 11:34:52

Zkusim pozici community manager, za zkoušku nic nedám :P
Last edited by Dark on Thu 28. Nov 2013 15:23:14, edited 1 time in total.

Thu 28. Nov 2013 13:54:29

No.. :D Nič z toho by asi pre mňa nebolo :D Programovacie jazyky neovládam, s eventami mám problém keďže moja aktivita na Rs je dosť rozmanitá, OS nehrám a manažovať citadelu u mňa nehrozí :D takže uchádzačom držím palce ;)

Thu 28. Nov 2013 14:45:38

Mám zájem o pozici Community Moderatora a Event Managera.

Thu 28. Nov 2013 15:34:06

Misko wrote:Mám zájem o pozici Community Moderatora a Event Managera.

teba by som si vedel predstavit ako bud moda alebo managera.. kedze Jakube odisiel od nas... chyba 3 clovek namiesto neho...
ako event manager by si bol takisto super... a tam by som ta dosadil radsej
kedze to mas v hlave dobre premyslene....

Preto Mato.. ber ho za managera #GS #GS

Thu 28. Nov 2013 15:42:13

jj miska bych bral vsema 10 :D

Thu 28. Nov 2013 16:17:08

GL & HF

Thu 28. Nov 2013 16:23:42

Adda wrote:GL & HF

Thu 28. Nov 2013 16:45:36

Misko wrote:Mám zájem o pozici Community Moderatora.

I když jsem se taky přihlásil, řekl bych, že tobě to místo sedí ;)

Thu 28. Nov 2013 18:55:03

Gl kandidatum, je na tyto pozice nejake platove ohodnoceni? :twisted:

Thu 28. Nov 2013 19:11:04

nič moc pre mna hlasil by som sa o pozíciu comuniti moderator ale nemám čas chodit ani do citadely :D :D :D :D

Thu 28. Nov 2013 20:21:20

Tak ja to tiež skúsim. Community mod je asi jediné, čo by som z tých funkcií mohol robiť :)

Good luck všetkých ostatným kandidátom!

Fri 29. Nov 2013 7:35:30

Sun Wukchung wrote:Gl kandidatum, je na tyto pozice nejake platove ohodnoceni? :twisted:

jj jedno pozaucho/ mesiac :D :D :D :D

Fri 29. Nov 2013 16:30:29

Hlavně nerušte piva a poldeci, danke.

Fri 29. Nov 2013 17:27:33

Mel jsem v umyslu na neco kandidovat, ale po precteni Teamspeak pohovoru jsem si to rozmyslel :lol:

Fri 29. Nov 2013 19:08:24

gogy wrote:Mel jsem v umyslu na neco kandidovat, ale po precteni Teamspeak pohovoru jsem si to rozmyslel :lol:

Tak toho sa určite nemusíš obávať, porozprávame sa o povinnostiach danej pozície, bližšie objasním ako to funguje v praxi a uistíme sa, či s ničím nemáš problém. ;)

Fri 29. Nov 2013 19:25:53

Matonym wrote:
gogy wrote:Mel jsem v umyslu na neco kandidovat, ale po precteni Teamspeak pohovoru jsem si to rozmyslel :lol:

Tak toho sa určite nemusíš obávať, porozprávame sa o povinnostiach danej pozície, bližšie objasním ako to funguje v praxi a uistíme sa, či s ničím nemáš problém. ;)

No tak event manager by nemuselo bejt spatny, pokud by byla moznost zabyvat se jen OSRS, kandiduju!

Fri 29. Nov 2013 19:54:15

Hlásim sa ako Community Moderator alebo Event Manager :)

Fri 29. Nov 2013 23:16:21

gogy wrote:No tak event manager by nemuselo bejt spatny, pokud by byla moznost zabyvat se jen OSRS, kandiduju!

Presne na to je určená pozícia OSRS Community Moderator: ;)

Sat 30. Nov 2013 12:31:32

Kwaichi wrote:
gogy wrote:No tak event manager by nemuselo bejt spatny, pokud by byla moznost zabyvat se jen OSRS, kandiduju!

Presne na to je určená pozícia OSRS Community Moderator: ;)

Moje chyba, menim svoji kandidaturu na OSRS Community Moderatora :yessir:

Tue 03. Dec 2013 19:28:55

Hlásim sa ako OSRS Community Moderator :)

Wed 04. Dec 2013 21:50:10

>>>>>>OSRS Community Moderator<<<<<<

Wed 04. Dec 2013 22:36:07

Prihlásiť sa môžete do Piatka, potom prejdeme na Pohovory s jednotlivými záujemcami :wtfhash: