Aktivita v októbri

Sat 02. Nov 2013 18:34:19

Uplynulo ďalších 31 dní, a tak aspoň v krátkosti zhrniem ako to vyzeralo s akciami klanu minulý mesiac.
Počas októbra ste mali príležitosť zúčastniť sa na 16 eventoch klanu CzechoSlovak Forces.
Pripravili sme si pre vás eventy rôzneho zameranie, od skilling eventov, cez pravidelné D&D, warky až po monster hunting.

Pochvala patrí všetkým ktorí sa aktívne účastnia na eventoch, najmä hyperaktivistom s účasťou na viac ako šiestich eventoch :)

Black Luda
D4rk W4rr1or
Kwaichi
Luck StaysU
Misko Kempny
Roli-W88
Sun Wukchung
Vajco Domace
Zapadnarik

Úšasť na eventoch

Na záver ešte priblížim pravidelné akcie, na ktoré sa môžete tešiť počas novembra:
Pondelok - Skilling eventy
Streda - Clan Citadel event
Štvrtok - Penguins hide & seek
Sobota - Monster hunting

Ak máte návrhy na eventy ktoré by ste radi podnikli spolu s členmi CSF, sem s nimi ;)

Re: Aktivita v októbri

Sat 02. Nov 2013 21:30:05

Good job chlapi!
Udržte si vysokú aktivitu v hre ale ja na fóre a čakajú vás badass ranky :wtfhash:

Počas Novembra si dáme na eventoch skutočne záležať a verím, že aktivita na eventoch bude ešte vyššia ako v Októbri, či počas Septebra :)

Sat 02. Nov 2013 21:54:42

Nice účasť, vidím že tento mesiac som riadne zanedbal..

A návrh na event? Mohli by sme viacerí ísť do Pest Control na pár hier. Roky som tam nebol tak by bolo pre mňa dobré si osviežiť pamäť, ako to funguje a tak..

Sat 02. Nov 2013 23:09:36

Goodjob us :)

Sun 03. Nov 2013 2:57:06

No o tych pengs som sa dozvedel az teraz, urcite mi napiste rad sa pridam :) co boli jcc wars tak som nemohol ist pretoze som joinol CE cc.. A v sobotu mh by som chcel ist nexa #GS

Sun 03. Nov 2013 19:35:16

Axl101 wrote:Nice účasť, vidím že tento mesiac som riadne zanedbal..

A návrh na event? Mohli by sme viacerí ísť do Pest Control na pár hier. Roky som tam nebol tak by bolo pre mňa dobré si osviežiť pamäť, ako to funguje a tak..

Súhlasím tam by som šiel tiež rád :)