Rozhodni o novom webe

Wed 16. Oct 2013 0:44:24

Ahojte,

ako už viete z topiku o "100k Postoch na fóre" pracujeme na novom webe pre CSF. Nový web bude nadstavbou nášhou fóra a bude sa snažiť zlepšiť spôsob akým naše fórum funguje. Nová stránka prinesie množtvo toolov a vylepšení a presne o tom je aj tento topik. Máme tým šikovných developerov a s trochou snahy naprogramujeme väčšinu vašich nápadov.

Nový web robíme pre CSFerov a Cz&Sk hráčov a preto by mal aj vyzerať podľa vašich predstáv. Týka sa to tak RS3 ako aj RS07 hráčov, keďže všetky tooly budú adaptované pre obe časti hry.

Preto vám teraz dávame priestor na vyjadrenie sa. Aké vylepšenia by ste chceli na novom webe? Aké Tooly? Aké kalkulátory?

Žiaden nápad nie je hlúpy a možno aj niečo nemožné prispeje k nápadu, ktorý bude super a zrealizuje sa. Píšte sem do topiku alebo prípadne mne do PM.
Tu je príklad toho na čom pracujeme:

Spoiler:

• Skill kalkulátory s estimátorom profitu/straty (RS3 + RS07)
  • Grand Exchange Item pice lookup (RS3)
  • Zybez Marketplace Item price lookup (RS07)
  • Combat kalkulátor (RS + RS07)
  • Dať si poobede kávu
  • Hiscores stats + progress to next level (RS3 + RS07)
  • Max hit kalkulátor (RS07)
  • Ľahké prehľadávanie a prístup k návodom (RS3 + RS07)
  • Portálový systém pre články/upútavky na dôležité topiky
  • Cz & Sk XP Tracker
  • Tvoj nápad

Vopred ďakujem každému jednému, kto si nájde aspoň chvíľu na zamyslenie sa a prispeje nejakým nápadom. Rozmýšľajte čo vám chýba, prípadne čo majú top RS fansites, čo majú oni zle a dalo by sa to zlepšiť, čo by vám pomohlo pri skillovaní, hraní, MH alebo akejkoľvek RS aktivite.

Re: Rozhodni o novom webe

Wed 16. Oct 2013 0:54:17

Sú to výborné vychytávky pochádzajúce z dielne CSF leadershipu.
Čokoľvek vás ešte napadne sem s tým a my sa tomu pokúsime dať akú taká reálnu podobu ;)

Wed 16. Oct 2013 15:02:38

bude to pekne kdyz se udela novej web ..uz by to chtelo mato co si mnel na mysli dat si kavu poobede?? :D jak to bude fungovat? :D :D

Wed 16. Oct 2013 15:47:21

Tak ja by som navrhol trebárs niečo ako Screen of the Day na bočnom panely.. V praxi to funguje tak, že človek si navykne každý deň prísť na web a pozrieť si ten nový zaujímavý/vtipný obrázok (akurát že tie obrázky naozaj musia byť zaujimavé a vtipné), a to vedie k vyššej návštevnosti.

Príklad: Webmaster a redaktori/pomocníci budú mať voľno a vopred bude známe, že žiadne nové članky nepribudnú X dní.

V takomto prípade by človek automaticky nemal dôvod kliknúť si na ten web, lenže Screen of the Day by fungoval dennodenne a v čase 'pauzy' webu by si ľudia klikli na web aj tak. Takže SotD by fungoval ako nejaké zadné vrátka v časoch bez updatov.

Wed 16. Oct 2013 18:46:35

Mne by se pro OSRS libilo treba world map nebo world map s fairy kodama, to casto vyuzivam.

Wed 16. Oct 2013 21:57:09

Společný online chat přímo na webu na irc se mi nechce lézt :3

Wed 16. Oct 2013 22:05:30

Ano chat tabule by byla parádní.

Thu 17. Oct 2013 7:06:22

Ferenzs3 wrote:Společný online chat přímo na webu na irc se mi nechce lézt :3

Nie na každom hostingu sa takýto chat môže spustiť, pretože je tam automatický refresh a to dosť zaťažuje server. A čo tak IRC client priamo na fóre? :D

Sat 02. Nov 2013 1:35:18

Neviem, v jakej podobe bude novy design, no navrhoval by som na lavu stranu umiestnit obrazok/grafiku z OSRS a na pravu z RS3, aby novy, ale aj stary navstevnik pocitil prepojenost OSRS a RS3 na csf fore.

Thu 14. Nov 2013 12:13:13

navody na clue :) momentalne ma moc nenapadá nič lebo utekam do školy :P

edit: hlavne to elitko lebo nikde na cz sk nieje navod na elitko :)