Ako vyzeral September v CSF

Sat 05. Oct 2013 23:15:42

Môj prejav:

Mesiac September bol pre CSF mesiacom úspechu a rastu. Som veľmi hrdý na našu komunitu a na jej každého jedného člena. Počas mesiaca naše fórum zažívalo najaktívnejšie obdobie vo svojej histórii. Na fóre bývalo denne online v priemere 50 užívateľov a neustále pribúdal nový skvelý obsah.

Dôležité je určite aj spomenúť neustále rastúcu OSRS komunitu. Počet Oldschoolerov v hre a na fóre sa za september pekne zväčšil a robí nám to veľkú radosť. Verím, že 2007 hráčov bude len a len pribúdať a my im určite budeme mať čo ponúknuť.

V hre sme organizovali obrovské množstvo eventov, ktoré sa tešili nevídanej účasti. Denné Super Challanges boli obrovský úspech a všetci na ne s radosťou chodili deň čo deň. Obrovské množstvo ľudí sa s motiváciou vrhlo na tvorbu návodov a bolo spravené obrovské číslo návodov. Našlo sa veľa ľudí, ktorí spravili návodov hneď viacero a to v špičkovej kvalite.

Komunita CSF sa neustále rozrastá a je krásne vidieť ako sa nám darí. Toto všetko je však možné len vďaka úsiliu dobrých členov a šikovného vedenia. Som na vás všetkých nesmierne hrdý a venujem CSF každú voľnú sekundu svojho života, pretože viem, že práve vďaka vám sa mi vráti a to hneď niekoľko krát. Ste skvelí!

Matonym

Promotions:

Vrhnime sa teda na promotions. Našu pozornosť zaujiali niekorí, už dlhodobo aktívni členovia, a preto nastal čas odmeňovania zásluh.

3xxx37
Spoiler:
- za heroické úsilie pri tvorbe návodov ktorých vytvoril v krátkom čase 10 a zároveň spĺňajú najvyššie kritériá kvality.

Axl Svk
Spoiler:
- za podieľanie sa na rozširovaní CSF databázy návodov, vysokú aktivitu na clan fóre a účasť na 30 CSF eventoch za september

Roli-W88
Spoiler:
- za skvelý návod ka Kalphite Kinga, pomoc pri prípravách na P2P kategóriu v Clan cupe a účasť na 25 CSF eventoch za september

Jakube33
Spoiler:
- Community moderátor, zúčastnil sa 15 eventov, tvorba návodov a vysoká aktivita na fóre

Všetci vyššie spomenutí budú na fóre povýšení z radov Members a bude im pridelená hodnosť Honored Member.

Veľká pochvala patrí aj ďalším aktívnym členov:
Sun Wukchung (41 eventov)
Vajco Domace (29 eventov)
Nk Johny (25 eventov)
Zapadanarik a Sea Monet1 (18 eventov)
Black Luda (16 eventov)
xFritolx a Lamio (15 eventov)

Rebríček autorov návodov za september:
3xxx37 (10 návodov)
Misko Kempny (7 návodov)
Kwaichi (6 návodov)
Jakube33 (3 návody)
Skycaller (2 návody)
Axl101, Debil 121, Miner Smejko, Nk Johny, Roli-W88, Vajco Domace, Vychodnarik a xFritolx (1 návod)

Infografika:

Image

Re: Ako vyzeral September v CSF

Sat 05. Oct 2013 23:24:30

Velmi pekne spracovane a tiez ma len tesi ako sa Csf dari :)

Sat 05. Oct 2013 23:29:51

Spolu s Vašou podporou a aktívnou účasťou CSF zorganizovali počas septrembra 45 clan eventov!

Skycaller [smilie=sun.gif]

Sat 05. Oct 2013 23:31:37

Gz panove, jen tak dal :) Pekna infografika Mato ;)

Sat 05. Oct 2013 23:52:29

Super práca, Matonym! #GS

Len tak ďalej na rs3 a ešte ďalej na osrs! Ak vydržím pri osrs, raz sa medzi návodopiscov zaradím aj ja :) Snáď pomôžem čo i len jednej persóne.

edit: tá aktivita na fóre je veľmi biedna. Rank top 15 ukazuje pekne, koľko ľudí je relatívne a koľko aktívne prispievajúcich. Tá prudko klesajúca krivka je hrozivá.

Sun 06. Oct 2013 7:33:46

Kwaichi wrote:Spolu s Vašou podporou a aktívnou účasťou CSF zorganizovali počas septrembra 45 clan eventov!

Skycaller [smilie=sun.gif]

jn kw :D :D ja si rikal o co mu jde kdyz odepsal totalne na vse :D no tak uz vime :D

Sun 06. Oct 2013 7:54:10

2928 novych prispevkov? :D To sa ti tam snad pocita aj kazdy prispevok ktory bol len Edit nie? Kde tie prispevky su? :D

Sun 06. Oct 2013 8:13:06

Gratulujem povýšeným :)

Sakra, stále klesám v Top posters. Mal by som s tým niečo robiť.

Sun 06. Oct 2013 10:02:43

Viktor 36 wrote:Gratulujem povýšeným :)

Sakra, stále klesám v Top posters. Mal by som s tým niečo robiť.

tak makaj :D :D :D

Sun 06. Oct 2013 11:41:52

Ďakujem za promócie [smilie=thankyouyellow.gif] a zároveň blahoželám aj ostatným povýšeným... Congratz!!! :)

Sun 06. Oct 2013 11:44:11

Gratulujem všetkým povýšeným! [smilie=smile.gif]

Sun 06. Oct 2013 12:23:09

Radqo wrote: tá aktivita na fóre je veľmi biedna. Rank top 15 ukazuje pekne, koľko ľudí je relatívne a koľko aktívne prispievajúcich. Tá prudko klesajúca krivka je hrozivá.

Ono tí na vrchu sú spammers, zatiaľ čo spodok TOP15 je 2 posty za deň - stále nice.

Mokuin wrote:2928 novych prispevkov? :D To sa ti tam snad pocita aj kazdy prispevok ktory bol len Edit nie? Kde tie prispevky su? :D

3k príspevkov znamená v priemere 100 postov za deň. Samozrejme počas mesiaca to skákalo, pre príklad v najaktívnejší deň sme mali až 224 postov :wtfhash:

Sun 06. Oct 2013 13:07:50

pěkné :) jagex by mohl dát další supreme challenge :)

Sun 06. Oct 2013 14:21:23

Matonym wrote:
Radqo wrote: tá aktivita na fóre je veľmi biedna. Rank top 15 ukazuje pekne, koľko ľudí je relatívne a koľko aktívne prispievajúcich. Tá prudko klesajúca krivka je hrozivá.

Ono tí na vrchu sú spammers, zatiaľ čo spodok TOP15 je 2 posty za deň - stále nice.

true s tým spammingom, ale aj tak sa mi zdajú 2 posts/day pri toľkých topicoch málo. :x

Ale to už je individuálne.

Mon 07. Oct 2013 13:38:41

jooo sem spamer

Mon 07. Oct 2013 17:31:01

Pěkná čísla :) Jsem rád, že můžu aspoň tou trochou přispět :)