Vajco vs Nebesak

Mon 26. Aug 2013 20:13:02

Mozna jste nekteri z vas zpozorovali nas maly zavod s Vajcem ve skillu Slayer...
Nase stanovisko na zacatku
Nebesak: to bude dost lehke...
Vajco: Je nemozne abych vyhral...

Po cca 14ti dnech od me vyzvy smerovane Vajcovi bych se mu chtel omluvit ze jsem si vubec mohl tak verit a vyzvat nekoho s kym se nemuzu srovnavat... Ano, sice mam all cmb stats (krome pray) 99, ale jelikoz nemam rad eoc, jinde nez na bossech nepouzivam ability a to byla asi ta prvotni chyba...
Ovsem druha a nejvetsi chyba bylo to ze jsem Vajca poradne neznal... Nemam ani zdaleka takovou vydrz jako on a proto cestne prohlasuji ze zanechavam prozatim trenovani slayeru...
Vajco ma v tento cas zhruba 900K xp left na 95 slayer coz byl nas cil, vytrval a za odmenu take vyhraje ;)
Velka gratulace tobe Vajco Domace, vyhral si nad nekym kdo ma o tolik vyssi lvly (alespon je videt ze ne vzdy jde o high lvls)

Mimochodem:

Nevim kdo se o to pricinil nebo co za to muze, ale chtel bych take podekovat Jakube33, Ondras a hlavne iX SIMA Xi... (jj, hlavne sime protoze je to slecna :D ale take proto ze se s ni momentalne asi bavim nejvic...)
vy tri asi vite proc tohle pisu a jsem rad ze to je tak jak to je ted ;)

Re: Vajco vs Nebesak

Mon 26. Aug 2013 20:14:52

Ďakujem :) si zlaty :)

Mon 26. Aug 2013 21:05:09

Vajco sa nezdá, ale je to riadny skiller.
Pekne napísané Nebe. Vajco... ešte musíš stovky monštier pozabíjať aby si to dotiahol do konca [smilie=bowser.gif]GO GO

Mon 26. Aug 2013 21:25:22

Jeste ze jsem se nevsadil o prachy :D

Mon 26. Aug 2013 21:38:05

vajco pro skiller Gratz Vajco #GS #GS #GS

Mon 26. Aug 2013 22:04:19

Nebesak wrote:Mozna jste nekteri z vas zpozorovali nas maly zavod s Vajcem ve skillu Slayer...
Nase stanovisko na zacatku
Nebesak: to bude dost lehke...
Vajco: Je nemozne abych vyhral...

Po cca 14ti dnech od me vyzvy smerovane Vajcovi bych se mu chtel omluvit ze jsem si vubec mohl tak verit a vyzvat nekoho s kym se nemuzu srovnavat... Ano, sice mam all cmb stats (krome pray) 99, ale jelikoz nemam rad eoc, jinde nez na bossech nepouzivam ability a to byla asi ta prvotni chyba...
Ovsem druha a nejvetsi chyba bylo to ze jsem Vajca poradne neznal... Nemam ani zdaleka takovou vydrz jako on a proto cestne prohlasuji ze zanechavam prozatim trenovani slayeru...
Vajco ma v tento cas zhruba 900K xp left na 95 slayer coz byl nas cil, vytrval a za odmenu take vyhraje ;)
Velka gratulace tobe Vajco Domace, vyhral si nad nekym kdo ma o tolik vyssi lvly (alespon je videt ze ne vzdy jde o high lvls)

Tak Pavle... nevedel si proti komu sa pustas.. je to pravda... ja som tiez neveril ze by som ta porazil :)
Velmi pekne ti dakujem za pekne slova, snad ti ich v niecom inom oplatim
a tiaktiez si super hrac az na tie abilitky :P
iX Sima Xi wrote:Ďakujem :) si zlaty :)

Simka... on nieje zlaty.. on je Diamantovy :)

Kwaichi wrote:Vajco sa nezdá, ale je to riadny skiller.
Pekne napísané Nebe. Vajco... ešte musíš stovky monštier pozabíjať aby si to dotiahol do konca [smilie=bowser.gif]GO GO

Kw nezdam sa.. lebo ti new hraci ma nepoznali vies :P

Sun Wukchung wrote:Jeste ze jsem se nevsadil o prachy :D

jj skoda Suniku.. ale tak dobre si urobil :P

Skycaller wrote:vajco pro skiller Gratz Vajco #GS #GS #GS

Skycaller.. nejsom pro skiller to su tu iny... hehe len skratka mi to islo a mal som cas v praci troska :P