Re: Pochvala pre členov Clan Chatu

Thu 11. Jul 2013 7:52:49

Radqo wrote:Nechcem podkopávať autoritu leadershipu, ale takýto smiešny a ničhovoriaci populizmus sa tu nehodí. Je to teraz ešte stále skôr náhodne dosiahnutý challenge (nevravím, že sa to časom nemusí zmeniť), no spôsob prezentácie jeho dosiahnutia vyzerá ako Potemkinova dedina (naozaj).

Topik s nazvom Pochvala pre clenov CC, kde jasne vysvetlujeme ze sa nam podarilo dosiahnut pomyselny milnik a dakujem ludom, ktory sa denno-denne staraju o CC a prave kvoli nim nas Clan Chat ma kvalitu a rozrasta sa. Jasne v topiku aj vysvetlujem, ze nejde o to o kolko sme mali ludi viac ani ako dlho, len o tom ze sa nam podarilo dosiahnut nieco, o com sme pred pol rokom ani nesnivali. To je populizmus? Ako Leader musim nielen karhat ale aj chvalit a dodavat motivaciu. Sme na nasom vlastnom fore, tak co riesis Radqo?

To ze som napisal 2 vetami na Obrizke pred 5 ludmi, kam chodievam uz roky a nevsimol si ze tam je Vers, to ze ak budeme makat aj nadalej budeme mat nielen 1# forum ale aj 1# chat je populizmus? Je to take strasne machrovanie? Nebolo by dospelejsie na to zareagovat jednoduchym Nice alebo CG a dalej to neriesit? Preco namiesto toho vznikla takato bublina a Mokuin, ktory tam ani nebol pise ze som bol Machrovat na obrizke. What? Preco su vsetci taky vztahovacni a neprajni?

Thu 11. Jul 2013 9:31:27

Matonym, ver, že chcem tejto komunite tak isto dobre ako ty, pretože to tu mám rád a rád ju navštevujem. Podstatou môjho príspevku nebolo zhodiť teba alebo komunitu, ale poukázať na prehnanú pompéznosť, ktorá mi pravdupovediac veľmi bila do očí od prvého postu. Áno, pekný míľnik, ale podľa môjho názoru irelevantný do doby, pokiaľ nebude dlhodobo udržateľný.

Nemysli si, že chcem niečo zle, ale snažím sa na veci pozerať z oboch strán.

Thu 11. Jul 2013 10:16:24

Hej, všiml sis že to je napsané v "CSF Fórum"?
Nepochopim závist a nepřejícnost lidí. To je jak kdyby jsi v rs udělal 99 agi a všichni ti psali to co píšeš ty.

Thu 11. Jul 2013 10:57:11

ja zas nepochopim, kde v tom vidis zavist a neprajnost...

mne prisiel prvy matonymov post ako keby teraz pol roka minutu co minutu cakal na to, kym sa stane, ze bude mat csf viac aktivnych ludi na CC ako rsko... ak to tak vidi viac ludi, tak sa nemozes cudovat reakciam :)

ale ak ta to potesi tak: [email protected]@@@@@@@@@tz

Thu 11. Jul 2013 11:18:12

Ondras wrote:Hej, všiml sis že to je napsané v "CSF Fórum"?
Nepochopim závist a nepřejícnost lidí. To je jak kdyby jsi v rs udělal 99 agi a všichni ti psali to co píšeš ty.

Píš, prosím, s rozvahou, k veci a hlavne s premyslenými argumentami, pretože tá tvoja reakcia mi nedáva zmysel. Žiadnu inú komunitu nenavštevujem, a teda zaujatý nie som - nezávidím, prajem.

Ešte raz opakujem, želám nám všetko najlepšie, ale spôsob alebo lepšie povedané výsledky by mali byť primeranejšie takejto prezentácii.

Thu 11. Jul 2013 11:30:22

nice cg

trochu to přeháníš, Radečqo :) <3

e:
Ondras wrote:Mato, jsi velice dobrý CL, alezajímá mě - co tě na tom baví, když ani nehraješ, a nemůžeš s clanem pokecat o hře? :D
Jasně je tu taky real life, ale háhdám že RS už tě nebaví? :D
Jinak poděkovat za tvoje úsilí by měl každý :)

tyvole, větší asslick jsem hodně dlouho neviděl xDD

Thu 11. Jul 2013 11:32:11

Oh.. sorry. Od dnes uz nenapisem nic do sekcie CSF forum. To aby bola tato sekcia len pre specialne ranky ludi co su na cc :).

Cervo a Radqo +1

Matonym ked to chces teda pocut tak velke Gratz!

Thu 11. Jul 2013 11:42:55

Mokuin wrote:

Oh.. sorry. Od dnes uz nenapisem nic do sekcie CSF forum. To aby bola tato sekcia len pre specialne ranky ludi co su na cc :).

Cervo a Radqo +1

Matonym ked to chces teda pocut tak velke Gratz!

Ty, radqo a cervo..Pochvala pro členy clan chatu, ne pro členy fóra.
Co já vim, tak Vás sem tam neviděl, tak co řešíte hm? :)

Thu 11. Jul 2013 11:44:41

a vraj "OPEN COMMUNITY CLAN" :D

Thu 11. Jul 2013 11:47:20

Kovajda wrote:nice cg

trochu to přeháníš, Radečqo :) <3

e:
Ondras wrote:Mato, jsi velice dobrý CL, alezajímá mě - co tě na tom baví, když ani nehraješ, a nemůžeš s clanem pokecat o hře? :D
Jasně je tu taky real life, ale háhdám že RS už tě nebaví? :D
Jinak poděkovat za tvoje úsilí by měl každý :)

tyvole, větší asslick jsem hodně dlouho neviděl xDD

Snažim se bejt hodnej, tak mě nechtěj rozčílit..Pak kvůli mě odcházej lidi z clan chatu :D

Thu 11. Jul 2013 11:48:06

cervo112 wrote:a vraj "OPEN COMMUNITY CLAN" :D

Chodíš na CC? Nechodíš.......

Thu 11. Jul 2013 11:55:06

Ondras wrote:Snažim se bejt hodnej, tak mě nechtěj rozčílit..Pak kvůli mě odcházej lidi z clan chatu :D

Abys kvůli mně z něj neodešel ty, nadobro xD

Know your place, dammit..

Thu 11. Jul 2013 11:58:10

Zvrháva sa to. Mali by sme si podať lízanky a nadobro ušetriť naše názory (áno, aj moje) pre nás v mysli a prestať sa hádať. :)

Ja teda skladám zbrane. 8-)

Thu 11. Jul 2013 11:59:07

Lock this! [smilie=th_lock.gif] [smilie=th_lock.gif] [smilie=th_lock.gif] [smilie=shutup2.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif]

Thu 11. Jul 2013 11:59:44

Radqo wrote:Ja teda skladám zbrane. 8-)

aj já ;)

ale jestli nás tu bude nějaký šmudla, co je tu tejden, okřikovat, tak se neznám :D

editek: Zamknul to Kw, jen abyste si nemysleli, že tu powerabusuju a chtěl jsem mít poslední slovo :wtfhash:

Thu 11. Jul 2013 23:00:57

Chlapci, chlapci.. mali by ste sa za seba hanbiť (však vy už viete, ktorí to ste..)

Hádate sa tu o úplne nepodstatných veciach, najviac ma zaráža, že flamujú starí dinosauri, ktorých by už takéto veci dávno nemali trápiť..

Je mi ľúto, že Runescape prestal byť zábavou, ktorou v prvom rade roky bol a prišla doba súťaženia a konkurencie.. Spomínam na časy, kedy držala Cz/Sk komunita pokope, už s úpadkom CSRune išli tieto časy bohužiaľ do pekla.. je mi skutočne ľúto, kam dnes komunita Čechov a Slovákov dospela.. že priateľstvo a spolupatričnosť išli bokom.. a ostala len nevraživosť.. :( :cry: