Pochvala pre členov Clan Chatu

Wed 10. Jul 2013 0:14:55

Pochvala pre členov Clan Chatu

Dnes (včera) sme dosiahli a prekonali pomyselný míľnik. Mali sme v hre viacej ľudí ako Rskocz, doteraz dlhodobo najaktívnejší CC.

Náš Clan Chat sa tak presúva na ďalší level a postupne doháňame a predbiehame upadajúci Rskocz clan chat. Pokiaľ vydržíme v našom úsilí a budeme sa aj naďalej kontrolovane rozrastať staneme sa nielen #1 CZ&SK Fórom ale aj #1 CZ&SK Clan Chatom.

Podľa informácií, ktoré mi dal Kwaichi, toto nie je prvý krát, čo sme beatli Rskocz CC. Som hrdý na celú komunitu a ešte viac na ľudí, ktorí sa o Clan Chat poctivo starajú. Postupne a prieberčivo po jednom naberáme new ľudí a tak naša komunita rastie, no zostáva priateľská a ucelená - presne ako to má byť.

Preto aj naďalej buďte aktívni na CC a rekruitujte svojich kamarátov. Good job lads.

Pokiaľ na našom CC ešte nieste navštívte clan chat ako Guests a požiadajte o Invite. Tu je návod ako na to:
Spoiler:
Image

Pome CSF!

Re: Pochvala pre členov Clan Chatu

Wed 10. Jul 2013 7:32:12

Mato, jsi velice dobrý CL, alezajímá mě - co tě na tom baví, když ani nehraješ, a nemůžeš s clanem pokecat o hře? :D
Jasně je tu taky real life, ale háhdám že RS už tě nebaví? :D
Jinak poděkovat za tvoje úsilí by měl každý :)

Wed 10. Jul 2013 8:02:47

Sme dobrí :)

Wed 10. Jul 2013 9:34:44

Gratulujem vám :) Ja sa tam nepripojím ani ako guest, lebo hrám 07.

Wed 10. Jul 2013 12:50:51

A to vas kolko bolo ked mozem vediet? :D. Lebo aj unas je casto dost ludi ale nie je to pre verejnost no :P

Wed 10. Jul 2013 13:11:47

haaa, takže takto sa dostať na CC CSF :lol: na obrizke býva taktiež dosť ľudí, ja som väčšinou (ak som na CC) tam, keďže tam mám starých kamarátov.. ;)

Wed 10. Jul 2013 15:59:55

Kwaichi wrote:Sme dobrí :)

Wed 10. Jul 2013 16:07:07

Belquerst wrote:haaa, takže takto sa dostať na CC CSF :lol: na obrizke býva taktiež dosť ľudí, ja som väčšinou (ak som na CC) tam, keďže tam mám starých kamarátov.. ;)

Nepleť si Friends Chat (Csfo, Obrizka) s Clan Chatom (Czechoslovak forces, rskocz)

Mokuin wrote:A to vas kolko bolo ked mozem vediet? . Lebo aj unas je casto dost ludi ale nie je to pre verejnost no

Mali sme (seba som nerátal) 10 hrajúcich ľudí, zatiaľčo Rskocz malo len 6.
Včera o 23:00. Cez deň mávame 15+, možno aj 20+ (?) :wtfhash:

Kwaichi ma môže opraviť ak mám nepresné čísla ohľadom dennej aktivity

Wed 10. Jul 2013 17:15:15

Ako dlho ste mali viac ľudí na cc ako rskocz?

Wed 10. Jul 2013 17:32:34

Radqo wrote:Ako dlho ste mali viac ľudí na cc ako rskocz?

Neviem, bol som online pár minút. Nejde tu o to ako dlho ani o koľko, ide o to že sme mali a dosiahli sme tento míľnik.

Teraz budeme môcť tvrdo pracovať na tom aby sa táto situácia opakoval čo najčastejšie až kým, to nebude úplne bežný stav :wtfhash:

Wed 10. Jul 2013 17:49:11

Matonym wrote:Nepleť si Friends Chat (Csfo, Obrizka) s Clan Chatom (Czechoslovak forces, rskocz)

Prepáč, mám v tom guľáš.. za mojich dôb také nebolo :D

Wed 10. Jul 2013 19:35:56

Jo tak aj teraz je nás online 17 a na Rsku 15 :akon:

Wed 10. Jul 2013 19:36:46

Cize Rsko.cz ma 6-15 ludi priemer? :D Tak to je potom fajn. Od zalozenia nasho klanu je od obeda mininalne 6 az do vecera 10-13+ ludi neustale online :D.. Len skoda ze nie sme komunita z webom inak by ta pochvala nebola na spravnom mieste :P :P :P

Idem to popocitat u nas :D.

Wed 10. Jul 2013 19:38:27

Matonym wrote:Jo tak aj teraz je nás online 17 a na Rsku 15 :akon:

:( Skoda nas je teraz len 11...

Wed 10. Jul 2013 19:46:27

moku ja sa nalogujem aby sme mali viac ludi ako oni, staci napisat!
(uz sme tu mali pokus o csf2, csf3 - ci co to bolo, juniorov... a neviem co vsetko... teraz csf cc, co bude dalsie? :D )

Wed 10. Jul 2013 19:46:48

Mokuin wrote:
Matonym wrote:Jo tak aj teraz je nás online 17 a na Rsku 15 :akon:

:( Skoda nas je teraz len 11...

a vy mate co za cc? :P

Wed 10. Jul 2013 20:04:58

Mokuin wrote:
Mikel Cz wrote::( Skoda nas je teraz len 11...

a vy mate co za cc? :P

Cz SK League - drviva vascine z byvaleho klanu Priatelia. Btw: Dufam ze nas uz poohovaral Zapadniarik a iny z Priatelov co prisli do csf ;)

cervo112 wrote:moku ja sa nalogujem aby sme mali viac ludi ako oni, staci napisat!

Cervno netreba :D. My sa neratame, nie sme komunita a nemame forum :D.. To som len tak podjebol lebo som pocul ze Matonym sa stym vychvaloval na obrizke a nikoho to nezuajimalo :DDD

Wed 10. Jul 2013 20:16:28

Oh, uz vidim.. dokonce par lidi znam (rangerman, erik, realy fire, tanis .. ty s cervem :D )

Wed 10. Jul 2013 21:11:19

Cervo clan chat Czechoslovak forces bol založený ako jeden z prvých chatov ingame hneď po update clan chatov ingame. Nie je to teda žiadna novinka.
Relatívna "novinka" je akurát to, že sme upustili od clan warringu, keďže na EOC prakticky nie je možná jeho realizácia. Zamerali sme sa na posilnenie cz/sk komunity, tvorbu eventov a zapojenie starých hráčov späť do diania v hre. Čo sa nám zatiaľ darí ako vidíš :)

Matonymove slová neber ako vychvaľovanie, ale skôr ako konštatovanie skutočnosti, že sa naše ciele napĺňajú.

Wed 10. Jul 2013 22:16:29

Kwaichi len ti poviem jedno.. o vasich cieloch vedia len ludia co tu chodia a ludia na vasom CC. A ludia na obrizke to beru takto:
Image

Peace a koncim v tomto topicu lebo uz ma chyta flame war :D

Wed 10. Jul 2013 22:38:18

Mokuin wrote:A ludia na obrizke to beru takto...

Mokuin to mi nedá nedopísať... vari som niečo prespal? Na obrizku uz nechodia žiadni CSFáci a Obrizka nás už nepodporuje? Ja tiež niesom jeden z ľudí čo chodia na obrizku? Erik a Dodo, obaja ex/súčasný CSFáci nepodporujú CSF?

Keď som tam dnes prišiel bol tam Viktor a ešte asi 3 ľudia, a práve kvôli Viktorovi som to tam písal. To, že sa medzičasom pripojil Versusik som si nevšimol. Kebyže viem, že tam je, tak to tam ani nepíšem... nemám záujem o takéto žabomyšie akože neviditeľné konflikty, ako môžeme vidieť aj v tomto topiku.

CSF má svoje cieľe a ide si za nimi, no nie cez mrtvoly, rešpektujeme ostatné komunity, zovskupenia, klany či clan chaty. Nekradneme im ľudí ani nič podobné. Každý kto, má o to záujem dostane maximálnu pomoc a podporu. Stačí sa len ozvať - od toho sme tu.

Wed 10. Jul 2013 22:49:52

Hehe zase se tu vedou zabomysi valky :)

Thu 11. Jul 2013 0:28:18

Vskutku vtipný topic naozaj. :D

Nechcem podkopávať autoritu leadershipu, ale takýto smiešny a ničhovoriaci populizmus sa tu nehodí. Je to teraz ešte stále skôr náhodne dosiahnutý challenge (nevravím, že sa to časom nemusí zmeniť), no spôsob prezentácie jeho dosiahnutia vyzerá ako Potemkinova dedina (naozaj).

Thu 11. Jul 2013 1:22:08

erik a dodo je jedna osoba po prve... to len tak mimo

po druhe práve kvôli takýmto indivíduam nebudem nikdy cz/sk comunita zcelená... pretože niekto sa tu o niečo snaží a druhý sa z neho smeje... vcelku začínam chápať prečo sa ľudia ako mednes vercenti a spol utiahli a hľadali cudziu komunitu lebo tu to význam nemá pretože slováci a česi su slováci a česi ešte aj tí zasratí cigáni skor stoja za sebou hate me now bičís....

Thu 11. Jul 2013 6:32:17

Erik wrote:erik a dodo je jedna osoba po prve... to len tak mimo

Don't lie ! :D