Máš nápad? Daj nápad!

Wed 19. Jun 2013 22:57:26

Image

Spoiler:
Feedback, spätná väzba a nápady členov sú pre chod CSF extrémne dôležité.

Preto sme sa rozhodlli tentokrát získať nápady a tvoje myšlienky takouto formou.

Je jedno, čoho sa to bude týkať, nejaké vylepšenie, úplne nový nápad alebo čokoľvek iné.

Sem s tým (do topiku) alebo v prípade záujmu zachovania Anonymity do PMky mne.

Nič nie je hlúposťou, aj najmenšia idea môže pomôcť, nehambi sa a podeľ sa.

Re: Máš nápad? Daj nápad!

Thu 20. Jun 2013 16:29:35

1) Zorganizoval bych vyzkum, kdo z aktivnich na foru ma jake zajmy a zameril bych se na to, co bude nejvic zastoupeny (mluvim ciste o aktivite na foru -> nake related topics atd)

2) Aktivni LS by se mohl poskladat na oficialni CSF dovolenou, osobne bych preferoval Asii (Japonsko/Jizni Korea), ale sla by i klasika u more - Italie, Chorvatsko..

3) A melo by se zacit s necim, do ceho bychom se zapojili jako klan, kdyz RS hraje tak 20% z aktivniho fora.. prinejmensim neco jako byl ten plakat, kam kazdej hodil svuj podpis v nakym programu

:yessir:

Thu 20. Jun 2013 22:58:41

tak třeba nějakou pěknou tvořivou soutež.Nějaký natočaní/vytvoření videa/obrázku z rs/mimo rs za obnos třeba v rs (i když to už asi nikoho moc neláká)

Fri 21. Jun 2013 0:07:16

Vratit Rs o 3 roky back, dekuji :)

Fri 21. Jun 2013 6:24:49

novy spolocny csf plagat :)

Fri 21. Jun 2013 19:26:54

Ferenzs3 wrote:Vratit Rs o 3 roky back, dekuji :)

7*

Sun 23. Jun 2013 0:19:53

Ferenzs3 wrote:Vratit Rs o 3 roky back, dekuji :)

Me by stacilo klidne i tesne pred EOC

Wed 03. Jul 2013 23:27:01

Nahovoriť na RS a do CSF nejaké poriadne ženské.. #GS

Sun 25. Aug 2013 15:06:14

čauky, po nahození back upu fóra mi tu chybí to žlutooranžovo cosi nahoře na fóru s nepřečtejma příspěvkama.. aktivní témata jsou sice fajn, ale tohle bylo very pro..

Spoiler:
I WILL DONATE 5 BUCKS FOR NEXT YEAR'S FORUM BILL IF YOU FULFILL MY WISH OF HAVING THIS AWESOME FEATURE BACK!

Sun 25. Aug 2013 16:49:03

Kovajda wrote:čauky, po nahození back upu fóra mi tu chybí to žlutooranžovo cosi nahoře na fóru s nepřečtejma příspěvkama.. aktivní témata jsou sice fajn, ale tohle bylo very pro..

Spoiler:
I WILL DONATE 5 BUCKS FOR NEXT YEAR'S FORUM BILL IF YOU FULFILL MY WISH OF HAVING THIS AWESOME FEATURE BACK!

O čem to mluvíte pane?
View unread posts

Linka tam stále je, jediný Magic, ktorý som tam v predošlej verzii fóra spravil, že som ju dal boldom a inou farbou :read:

Sun 25. Aug 2013 16:53:26

hej to jsem fakt takovej idiot? :D bold a barvičku bych zvládl taky, ale nechce se mi do ftp, takže tě nechám si zasloužit těch 5 dolarů, až budeš mít čas :D

Wed 28. Aug 2013 15:13:44

Mno změnit vedení ;)

Wed 28. Aug 2013 15:50:54

Ondras wrote:Mno změnit vedení ;)

Pokiaľ máš tip na niekoho, kto si myslíš, že by bol vhodnou súčasťou vedenia CSF nevidím v tom problém. Pravidelne do vedenia prijímame nové tváre, v ktorých vidíme potenciál.

Čo sa týka vrcholového vedenia, na vyššie pozície sa treba prirodzene prepracovať a nie je možné nahrádzať takýchto ľudí priamo z členskej pozície.

Wed 28. Aug 2013 19:05:32

Mám udělat comeback, říkáš?

Wed 28. Aug 2013 19:24:58

Kovajda wrote:

Mám udělat comeback, říkáš?

Nevim, to už je na lidech co jsou v clanu, já už to nemůžu soudit :D..To je spíš můj návrh :D

Wed 28. Aug 2013 19:42:39

Matonym wrote:
Čo sa týka vrcholového vedenia, na vyššie pozície sa treba prirodzene prepracovať a nie je možné nahrádzať takýchto ľudí priamo z členskej pozície.

môžem ti vysvetlíť, prosím, princíp občianskej neposlušnosti?

Spoiler:
:D

Thu 05. Sep 2013 23:28:30

Proč je topic zamčenej? :o ne že by mě to dokázalo zastavit :D

nelíbí se mi smajlíci :) a :x imo jsou úplně retardovaní a neodpovídají tomu, co si pod těma znakama většina lidí představí.. ten usmívající vypadá jak po lobotomii a ten mlčící vypadá spíš nasraně

takhle musim v postech, kde je použiju, vypínat smajlíky :(

a nejsem sám!
Spoiler:
Mokuin wrote:Mozem sa k*rva opytat preco tento smail ( :) ) vyzera tak ako vyzera? Nemozete ho niekto editovat aby sa len usmieval ako napr tento ( ;) ). Lebo ked vidim toho prveho stale mam pocit ze to je tento ( :D). A myslim to seriozne.. preco sa len neusmieva bez zubov?. Nie ze by ma to rozculovalo, ale rozculuje ma to :D

Fri 06. Sep 2013 17:10:48

Kovajda wrote:Proč je topic zamčenej? :o ne že by mě to dokázalo zastavit :D

nelíbí se mi smajlíci :) a :x imo jsou úplně retardovaní a neodpovídají tomu, co si pod těma znakama většina lidí představí.. ten usmívající vypadá jak po lobotomii a ten mlčící vypadá spíš nasraně

takhle musim v postech, kde je použiju, vypínat smajlíky :(

a nejsem sám!
Spoiler:
Mokuin wrote:Mozem sa k*rva opytat preco tento smail ( :) ) vyzera tak ako vyzera? Nemozete ho niekto editovat aby sa len usmieval ako napr tento ( ;) ). Lebo ked vidim toho prveho stale mam pocit ze to je tento ( :D). A myslim to seriozne.. preco sa len neusmieva bez zubov?. Nie ze by ma to rozculovalo, ale rozculuje ma to :D

Taky je uplne nesnasim, uz jsem na tomhle foru zakladal i special topic k tomu, kam jsem hodil ty z invisionfree a dokonce je mato pridal, ale kdo je ma furt hledat, chtelo by to nastavit jako zakladni 8-) .. [smilie=blink.gif] [smilie=huhu.gif] [smilie=humm.gif] [smilie=langue2.gif] [smilie=smile.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=biggrin.gif] [smilie=mellow.gif] [smilie=ohmy.gif] [smilie=otvnaughty.gif] [smilie=sad.gif] [smilie=unsure.gif] a muj favorit - [smilie=laugh.gif]