Všetci povinne prečítať a napísať svoj názor!!!

Sun 28. Apr 2013 17:32:27

Milí hráči!

Ľudia, ktorý chcú zdokonalovať CSF web a obýsť zániku tohto CZ/SK komunitného fora dostalo nápad, na mini klient RS-ka priamo na CSF webe! Jedná sa o hranie Runescape na webe s obrovskými vymoženosťami na stránke: skill kalkulačky, chatom, [email protected]@tzkami, spoznávanie nových členov, či akciami o ktorých by vedel každý..
To znamená, že každá udalosť by sa šírila priam rýchlosťou svetla. Za aktivitu by mohli byť nejaké zásluhy, ale to už nechám na vedenie.
Napríklad: Chce ísť niekto MH, PVP a nemáte s kým? chat vám dopomôže komunikovať s celým CSF členstvom namiesto toho, aby ste napísali topic, spamovali friends/clan chaty, ktoré sú podľa mňa už starodobým zánikom dnešnej doby. Neskôr aj súkromné správy. Preto vás prosím VŠETKÝCH členov fora, aby sa podujali o názore tohto nápadu. Všetky positívne a negativné odpovede nám veľmi pomôžu a nasmerujú na uspokojenie členstva CSF pri hraní RS!

Vzorová ukážka, prosím o názor, resp. čo by sa tam práve vy dali a upravili. :)

EDIT: všetko bude prebiehať v prehliadači, nebude to GUI/API!!
Image
Last edited by kulitafak on Sun 28. Apr 2013 17:38:11, edited 1 time in total.

Re: Všetci povinne prečítať a napísať svoj názor!!!

Sun 28. Apr 2013 17:36:09

hlavne nech to veľmi nezaťažuje procák a je to bezpečné :D

Sun 28. Apr 2013 17:42:37

to by fungovalo cez IRC alebo špeciálny vlastný chat?

Určite by som tam zahrnul aj stopky... ale nech je ich tam viac trebars 3 a nakždom nech sa dá nastaviť či chce človek odpočitavať alebo pripočítavať čas

dalo by sa spravit aj prepojenie z google documents? napr. excel -> online tabuľka na fish flingers a podobne

Sun 28. Apr 2013 17:44:07

^to rovno všetci podme na swiftkit a len nabehnime na irc :D

Sun 28. Apr 2013 17:44:59

Moongose_svk wrote:^to rovno všetci podme na swiftkit a len nabehnime na irc :D

Dôležitá je aktivita na fore :)

Sun 28. Apr 2013 17:46:59

Zbytocnost.

Takmer polovica hracov nehraje uz cez browser lebo to je hlupost. Black screen, white screen a neviem co vsetko. Java + browser zbytocne pretazenie procesora a celeho PC. A vratit sa len pre toto na browser? To radsej na Mh ani nepojdem.

Cize GL.. len nabuduce trochu premysliet.

Sun 28. Apr 2013 17:48:32

Mokuin wrote:Zbytocnost.

Takmer polovica hracov nehraje uz cez browser lebo to je hlupost. Black screen, white screen a neviem co vsetko. Java + browser zbytocne pretazenie procesora a celeho PC. A vratit sa len pre toto na browser? To radsej na Mh ani nepojdem.

Cize GL.. len nabuduce trochu premysliet.

Vďaka za názor, ale rád by som pripomenul, že html/php nezaťažuje procesor :) čisto hra RS-ka bude prebiehať len vo frame =))

Sun 28. Apr 2013 18:41:53

tiež hrávam už len cez klienta pretože browser moc preťažoval procák a takto mi to fičí krásne :) ale ak by sa to zrealizovalo možno by som hranie striedal len ma najviac sere tá java ktoru v pc nechcem mať ani za pána! :)

Sun 28. Apr 2013 18:43:27

Client je client...

Browser zbytečně zabere spoustu z obrazovky a když k tomu přidáš ještě tohle, tak ti na menších monitorech už nezbyde skoro žádné místo.

Sun 28. Apr 2013 18:55:41

Vrelá VĎAKA za vaše názory. Tento nápad mal slúžiť hlavne na aktivitu CSF členov, no však dali dostatok názorov, aby sa niečo také neuskutočňovalo :) po prípade, že by zrazu prišiel nával positívnych hlasov, stále sa rád do toho pustím :) čas mám do júna :)

Sun 28. Apr 2013 19:26:00

Nápad to zlý nie je, ale pochybujem, že sa to využije. Swiftkit je to isté, čo chceš urobiť, ale ten je aspoň aplikácia a nie je v prehliadači. A tiež tam máš dole IRC, takže chat netreba. Ja osobne používam oficiálny RS client a to mi stačí. Keby si chcel urobiť GUI/API, tak by sa to dalo zrealizovať v Lazaruse alebo Delphi.

Tue 30. Apr 2013 23:03:52

No, pro me osobne by to asi nebylo, protoze RS nehraju, ale jestli se do toho pustis, tak dej vedet, rad bych pomohl a hlavne se neco novyho naucil v php :P

Wed 01. May 2013 13:03:54

Já bych se k Rsku vrátil, kdyby byly eventy v lepsim poctu. tudiz nemám duvod hrát pres klienta

Thu 09. May 2013 9:47:43

Jak už lidé psali, zbytečné když tu máme swiftkit.