Re: Fórum poradňa

Thu 09. May 2013 7:50:20

Asi na jeseň som testoval max veľkosť postu a ani 50k znakov nebol problém.
Teraz som robil návod na Fish Flingers, keď som chcel doňho pridať ešte extra veci, napísalo mi -> Vaša správa obsahuje príliš málo znakov a nič sa nezobrazilo. Je to nejaký forum bug, alebo len bola skrátená max dĺžka postov?

Edit: Asi je to nejaký problém s vkladaním [img-inset-r], problém nastal asi pri treťom vložení kódu.

Sat 11. May 2013 23:17:42

Mam dalsi pracicku pro vas opravare. Da se nejak opravit ta abeceda zacinajici nicky podle pismen?

Image

Sat 11. May 2013 23:29:32

Sun Wukchung wrote:Mam dalsi pracicku pro vas opravare. Da se nejak opravit ta abeceda zacinajici nicky podle pismen?

http://i.imgur.com/WYUZOfv.png

o tom viem, bohuzial som nenasiel ziadne ine riesenie nez kompletny restart fora, co neprichadza do uvahy...

Pokial chces najst niekoho podla pismena klikni na Uzivatelske jmeno a onoti uzivatelov zoradi podla abecedy, najst pismeno je uz potom ten najmensi problem :akon:

Sun 19. May 2013 12:49:05

Kto urobil tie pekne loga ku guide? Paci sa mi ten "filter" sivo/hnedej a umelecke odfotenie obrazku ku dannemu navodu. Autora chvalim :!:

Sun 19. May 2013 13:07:53

Mokuin wrote:Kto urobil tie pekne loga ku guide? Paci sa mi ten "filter" sivo/hnedej a umelecke odfotenie obrazku ku dannemu navodu. Autora chvalim :!:

:wtfhash:

Thu 30. May 2013 22:25:03

Mozem sa k*rva opytat preco tento smail ( :) ) vyzera tak ako vyzera? Nemozete ho niekto editovat aby sa len usmieval ako napr tento ( ;) ). Lebo ked vidim toho prveho stale mam pocit ze to je tento ( :D). A myslim to seriozne.. preco sa len neusmieva bez zubov?. Nie ze by ma to rozculovalo, ale rozculuje ma to :D

Thu 30. May 2013 22:31:51

Mokuin wrote:Mozem sa k*rva opytat preco tento smail ( :) ) vyzera tak ako vyzera? Nemozete ho niekto editovat aby sa len usmieval ako napr tento ( ;) ). Lebo ked vidim toho prveho stale mam pocit ze to je tento ( :D). A myslim to seriozne.. preco sa len neusmieva bez zubov?. Nie ze by ma to rozculovalo, ale rozculuje ma to :D

Mňa to tiež trápilo, ale až tak mi to nevadilo, aby som navrhoval zmenu :D

Thu 30. May 2013 22:32:43

mať ja vaše problémy :DDDDD

Sat 01. Jun 2013 14:36:44

proto při psaní :) zaškrtávám "zakázat smajlíky" ;P