Fórum poradňa

Sat 20. Apr 2013 20:40:30

Tento topik je zameraný na vaše otázky, dotazy a návrhy ohľadom CSF fóra.

Neviete ako niečo spraviť, nastaviť, používať alebo si myslíte že na fóre chýba nejaká kľúčová feature? Všetko smerujte do tohto topiku ;)

Re: Fórum poradňa

Sat 20. Apr 2013 20:54:09

"Označiť všetko ako prečítané" by sa hodilo :)

Sat 20. Apr 2013 20:58:40

Moongose_svk wrote:"Označiť všetko ako prečítané" by sa hodilo :)

Image

Zároveň veľmi dôrazne odporúčam na čítanie fóra používať View unread posts, v pravom hornom rohu fóra. Človeku tak neuinikne žiaden nový post, používam to už roky. search.php?search_id=unreadposts

Sat 20. Apr 2013 21:00:55

omg :) je to tam dlho? :D

Sat 20. Apr 2013 21:03:05

Moongose_svk wrote:omg :) je to tam dlho? :D

Vždy to tam bolo :akon:

Sat 20. Apr 2013 21:06:05

Image

Sat 20. Apr 2013 23:36:46

Moongose_svk ja som sa tiez cudoval ked mi to matonym napisal do PMky ze to tam je :D.

Ja mam otazku. Preco je tu auto log out? Stava sa mi to casto. Teda neviem ci to je napocet navstev alebo na pocet dni kedy sa to odloguje. Kazdy druhy den, niekedy aj kazdy den musim dat zase login na forum. Preco to je tak? REspektive preco to nieje aspon na tyzden (?ked sa to da nastavit vobec?)

Sat 20. Apr 2013 23:41:06

Mokuin wrote:Ja mam otazku. Preco je tu auto log out? Stava sa mi to casto. Teda neviem ci to je napocet navstev alebo na pocet dni kedy sa to odloguje. Kazdy druhy den, niekedy aj kazdy den musim dat zase login na forum. Preco to je tak? REspektive preco to nieje aspon na tyzden (?ked sa to da nastavit vobec?)

Pozrel som sa na to v Administracii, nie som si isty ale asi by to uz malo fungovat :wtfhash:
(Uvidime za par dni)

Sun 21. Apr 2013 0:35:01

Matonym wrote:
Mokuin wrote:Ja mam otazku. Preco je tu auto log out? Stava sa mi to casto. Teda neviem ci to je napocet navstev alebo na pocet dni kedy sa to odloguje. Kazdy druhy den, niekedy aj kazdy den musim dat zase login na forum. Preco to je tak? REspektive preco to nieje aspon na tyzden (?ked sa to da nastavit vobec?)

Pozrel som sa na to v Administracii, nie som si isty ale asi by to uz malo fungovat :wtfhash:
(Uvidime za par dni)

A ja myslel, ze je chyba jen u me :akon:

Sun 21. Apr 2013 8:05:04

A ještě vám k tomu označování za přečtené prozradím, že když to chcete udělat jen v určitém threadu, tak je to tam vpravo nahoře :p

Sun 21. Apr 2013 8:17:14

Tiež dúfam, že sa to odhlasovanie už opravilo, lebo ma to odhlasuje každý deň a nebaví ma to. Iný návrh zatiaľ nedám, ale videl som tu niekde nejaký bug, ktorý ostal ešte z verzie fóra, kde boli nainštalované modifikácie, ktoré tu teraz nie sú. Keď to náhodou uvidím, tak to sem napíšem.

Sun 21. Apr 2013 17:50:40

nemalo by tam byť niečo ako "Zobraziť neprečítané príspevky" ?
Image

Sun 21. Apr 2013 19:38:15

Zobrazit nepřečtené příspěvky | Zobrazit nové příspěvky | Zobrazit vaše příspěvky

dej si češtinu, tam to jde :D

Sun 21. Apr 2013 19:44:04

jop :) danke

Sun 21. Apr 2013 19:58:09

Moongose_svk wrote:nemalo by tam byť niečo ako "Zobraziť neprečítané príspevky" ?
http://s22.postimg.org/n8bgs5mbl/lalala.png

Fixed :wtfhash:

Wed 24. Apr 2013 14:29:21

Co shoutbox? Plno fór ho má a je to užitečná věc.

Wed 24. Apr 2013 15:59:22

Davex wrote:Co shoutbox? Plno fór ho má a je to užitečná věc.

Uz se o tom bavilo, rozhodlo se ze ne.

Wed 24. Apr 2013 16:15:52

Ahoj Davex, tvoj návrh bol zhodnotení v LS časti fóra v resulte Activity checku.
Shoutbox by tu mal minimálne využitie, radšej svojimi komentami zaplň bežné časti fóra ;)

Wed 24. Apr 2013 16:45:41

Kwaichi wrote:

Ahoj Davex, tvoj návrh bol zhodnotení v LS časti fóra v resulte Activity checku.
Shoutbox by tu mal minimálne využitie, radšej svojimi komentami zaplň bežné časti fóra ;)

No podle mě by to za zkoušku stálo.
Třeba by to využívalo dost lidí. Zase by se ale mohlo stát, že by upadlo fórum okolo a všichni by psali jen do shoutboxu.
:akon:
Má to pozitiva i negativa. Ale byl to jen nápad no.

Wed 24. Apr 2013 17:41:27

Máme ho v PvM clane a z 498 členov ho asi polovica využíva denne, podľa mňa to minimálne za skúšku stojí

Wed 08. May 2013 9:36:37

ako tu funguje kód na stanovenie fixných rozmerov obrázku?
niekde som čítal [img=100x80]link[/img] ale nefunguje... dal by sa na to definovať nový príkaz?

Wed 08. May 2013 9:38:50

Kwaichi wrote:ako tu funguje kód na stanovenie fixných rozmerov obrázku?
niekde som čítal [img=100x80]link[/img] ale nefunguje... dal by sa na to definovať nový príkaz?

Teraz neviem, či to tu funguje, ale niekedy to tu bolo. V administrácii stačí urobiť modifikáciu a tie obrázky sa budú meniť automaticky pri použití
Code:
[img][/img]

Wed 08. May 2013 10:16:08

Kwaichi wrote:ako tu funguje kód na stanovenie fixných rozmerov obrázku?

Resizovanie obrazkov cez html je dost nekvalitne a vyzera zle, kazdopadne to skusim otestovat ale urcite je omnoho lepsie pouzit na zmenu rozmerov graficky editor alebo online sluzbu ktora resizuje pomocou grafickeho editora

Wed 08. May 2013 12:49:21

http://www.bbcode.org/examples/?id=10
tu resizovaný obrázok vyzerá celkom obstojne
ide mi hlavne o rýchlu zmenu veľkosti, keď potrebujem postnúť nadrozmerný obrázok z iných webových zdrojov aby som ho nemusel sťahovať, resizovať a uploadovať

Wed 08. May 2013 13:18:15

http://imgur.com/ ->○ upload from website -> link -> resize