Rs - 2007

Wed 20. Mar 2013 3:42:05

Neviem včom je pravda a tak pod. Nesledoval som to ešte poriadne no to Rs 2007 ak bude od septembra ( 9 mesiac ) aj pre free hračov bude sa niečo zakladať natom ako odznova warring a tak pod. Mal by som oto záujem je to len otázka a ktomu trošku návrh ;) či sa nato už celkom zabudne ? Ako to bude vtom smere. Viem že terajší Eoc a tak pod. všetko pokašľal pre niektorých ľudí a tým pádom to ani nemá zmysel podľa mňa no rs 2007 možno by malo zmysel odznova začať. Aj keď jasné že nie hneď kedže každý si bude robiť hráčov a tak podobne všetko odznova. Mal by niekto záujem vtom pokračovať ? :) Hlavne to vedenie a tak. Myslím že ak by bol oto záujem tak stálo by to zato. No poprosil by som ešte Mokuina ak by bol taky láskavi a mohol by niečo otom prispieť, že ako to bude vlastne vtom rs 2007 pokračovať ? Ak su nejaké chyby tak si stoho nič nerobte ležím v posteli a svieti mi tu akurat monitor :D

Re: Rs - 2007

Wed 20. Mar 2013 8:48:38

Z momentálního vedení oldschool rs hraje afaik Kwaichi, Suník, moje maličkost a teď začal i Owník.. Asi jsem někoho zapomněl, ale w/e :p

Na warky to ještě není, tak zatím společně děláme questy a tak, většina hrajem na worldu 328, takže se relativně často potkáváme a zdravíme i mimo clanchat :)

Wed 20. Mar 2013 21:39:37

J, ale od septembera to kde jsi slysel pro f2p? Oni akorat psali ze po tom pulroku si rozmysli, jestli nenavysi poplatek nebo to zustane zadarmo pro members. Jinak na warring to zatim neni (CSF je klan hlavne se zamerenim na f2p), ve f2p warringu mame zkusenosti. P2p warring je neco jineho (ikdyz v pocatecnich levelech to takovy rozdil zase neni). Videl bych to mozna zpocatku na to PK, az si nase postavicky sezenou nejaky to gear, ktere by se nebaly ztratit.
Jinak jak uz Kovajda zminil, hrajeme na w328 (coz jsme si udelali takovy home world pro 07), kde casto potkavam i jine cechoslovaky. A schazime se na csfo clan chatu.

Wed 20. Mar 2013 22:42:50

no co ja som bol zatial na 1 warke tak tam bolo ze najlepsie co mozem mat je runko a je hlasovanie kvoli tomu ze by bol f2p server (len pre tich co si zaplatia) aby bolo napr PK len s f2p vecami....
Spoiler:
Image

takze by to bolo ako za starych cias ked som nehral rs :)

Thu 21. Mar 2013 21:58:30

Ja jsem Leader of Fails

Fri 22. Mar 2013 2:59:17

Takže som to nejako tak trochu pochopil. No teraz je 07 len pre P2P takže ak chceš to hrať daš si mmb a spraviš hráča nie? ... no počul som to od kamoša on to niekde čítal či čo že teraz 6 mesiace to je len tak ako som už písal a potom že sa možu registrovať hráči aj bez mmb. Alebo ako to vlastne je ? :) Dúfam, že som to dobre napísal.

Fri 22. Mar 2013 8:25:22

teraz mozu hrat len memberi a v septembri sa rozhodnu podla hratelnosti alebo zase hlasovanim ci bude mmb o 5$ drahsi alebo ako je teraz.. a f2p pridaju len ked to bude mat hratelnost a zase asi formou hlasovania

Fri 22. Mar 2013 19:22:13

Tak vďaka za vysvetlenie a odpovede ;) Takže nakoniec sa všetko zistí až časom.