Let's rise from the ashes once again!

Tue 07. Mar 2017 21:21:21

Jeden můj dobrý přítel (ahoj Jiříku) mě donutil dělat mu společnost při jeho comebacku a už asi měsíc mě to docela baví a jedna z věcí, která mi v runescape životě nejvíc chybí, je CSF a věci s ním spojené a proto jsem se rozhodl, že se ho, s vaší pomocí, pokusím aspoň z části obnovit.

Warky a takový asi už nefrčej, nevím, nějak se mě s mým 74 combatem ani netýkaj, ale takový ty časy, kdy jsme prospamovali noci na fóru a bavili se o kravinách na tsku, pro mě k tomu RSku patřej a byl bych rád, kdyby se nám podařilo aspoň něco z toho vrátit, abychom i novým hráčům ukázali, že skillování není všechno a ta hra je i o lidech.

Za ten měsíc jsem se snažil posbírat názory a zjistit, jestli by vůbec o něco takovýho byl zájem a když jsem po vyhodnocení průzkumu veřejného mínění dospěl k závěru, že zájem by byl, začal jsem hledat i super lidičky, kteří by na vše po mém boku dohlídli a to i hlavně v RS3 světě, protože tam se absolutně neorientuju a když jsem se to pokusil zapnout, nepoznal jsem v bance ani glory amulet, měl jsem přes obrazovku 30 oken a vůbec jsem nechápal, která bije a usoudil jsem, že ta hra už pro mě není a že bude lepší začít na tom starým - od píky.

Ze začátku předpokládám, že se k našemu hnutí přidají hlavně ti, kteří staré dobré časy pamatují a že do našeho kolektivu přilákají nové tváře, ty nové tváře zjistí, že na tom bavení se s lidma, kteří mluví jejich mateřskou řečí něco je a že ačkoliv jsou amíci na redditu super, tak jim furt něco chybí a přivedou k nám další kamarády a nakonec tu zase budeme jedna velká rodinka.. :)

Hlavním trhákem a novinkou je Discord server pro celou komunitu (víc info here) což bude takový real-time a asi i trošku spamovací a fórum je ještě docela otázkou, jak využijem, záleží to hlavně na Vás, co budete chtít, my už se jen přizpůsobíme. Vždycky jsmě měli silnou offtopic sekci, hlavně po tom, co jsme my důchodci přestali hrát a myslím, že ty deníčky s levelama a achievementama by mohly bejt docela zajímavý i dneska, protože je krásný mít screeneček s nějakým super dropem nebo lvlem, ale na reddit nebo facebook to asi nedáte, takže forum ideálka!

Takže jestli chcete pomoct tak přiveďte nějakýho kámoše, založte/updatněte si achievement topic a hlavně přijďte pokecat na Discord! A taky mi dejte vědět, co byste si představovali z naší strany - nejaktuálněji mám v plánu trošičku upravit názvy ranků tu na fóru, aby to odpovídalo komunitnímu fóru a ne nějakému patvaru, který se zastavil na půl cesty z warring clanu :)

Re: Let's rise from the ashes once again!

Tue 07. Mar 2017 21:57:06

:challange:

Tue 07. Mar 2017 22:10:08

V první řadě bych taky začal dávat ranky podle aktivity na fóru, ať máte motivaci :)

Tue 07. Mar 2017 22:37:42

Kovajda wrote:V první řadě bych taky začal dávat ranky podle aktivity na fóru, ať máte motivaci :)

Konečne je späť tento systém rankov :D Už sa teším. Ako človek v TOP 10 v počte postov na tomto fóre určite budem prispievať, kam sa len bude dať.

Tue 07. Mar 2017 23:40:28

Na Discord som uz registrovany. Som prekvapeny, kolko ludi prislo na server hned prvy den, dame do konca tyzdna 50-tku? :p

Co by som rad videl je komunitny rl meeting, uz dlho ziaden nebol.

Wed 08. Mar 2017 1:18:16

Rád pokecám :) noci strávené na tsku při hraní rska nebyli tak špatné

Wed 08. Mar 2017 19:11:49

piskot1994 wrote:Rád pokecám :) noci strávené na tsku při hraní rska nebyli tak špatné

Ještě by si mohl začít OSRS =D

Thu 09. Mar 2017 0:11:13

Obnoviť forko určo ! Chodil som tu stále od kedy bolo založené a dokonca aj keď som nehrával som zašiel. Posledne roky ale už aj zamrzelo, že tu prídem a nikde nikto a posledný príspevok starý pol roka :read:

Thu 09. Mar 2017 1:13:22

Sqscagas wrote:
piskot1994 wrote:Rád pokecám :) noci strávené na tsku při hraní rska nebyli tak špatné

Ještě by si mohl začít OSRS =D

jsem rád že stíhám RS3 :D a to wooden grafiku na osrs hrat nechcu to můžu jít na minecraft

Thu 09. Mar 2017 20:42:12

POME #GS

Thu 09. Mar 2017 22:17:42

Ja sa rád pridam...:) Na discarde som a lvl by som tiež mohol pridať...:)