CSF - Mobilná verzia 0.1

Wed 20. May 2015 17:36:56

CSF - Mobilná verzia 0.1

Dnes sme skúšobne spustili mobilnú verziu nášho webu. Chceme, aby hráči mohli využívať fórum a návody aj na svojich mobiloch.

Ako názov topiku nasvedčuje súčasná verzia je veľmi nekompletná a vyžaduje množstvo modifikácií. A práve preto vytváram tento topik. Otestovať všetku funkcionalitu, ktoré naše fórum ponúka je pre náš tým nemožné a preto sa obraciame na komunitu. Staň sa aj ty členom nášho týmu a pomôž s testovaním.

Ako na to? Jednoducho si otvor csforces.eu na svojom mobile a začni web používať. Ak narazíš na niečo, čo ti vadí, prekáža alebo je očividne pokazené sprav screenshot alebo nám o tom aspoň napíš (screenshot, pretože nemáme tvoj mobil a nedokážeme situáciu zreplikovať).

Topik budeme aktualizovať so kompletným zoznamom všetkých závad a po skončení testovacej fázy sa vrhneme na úpravy.

Zoznam nedostatkov:
Code:

Changelog:
Code:
1. Farebná paleta zmenená na tmavú (Žltá bude neskôr doladená)

Re: CSF - Mobilná verzia 0.1

Wed 20. May 2015 19:14:43

jop na toto som dlho čakal a hneď v blizkej buducnosti začnem testovať.

Wed 20. May 2015 19:21:15

Image

Image

Image

Wed 20. May 2015 22:11:07

Zaujímavá novinka, púšťam sa rovno do testovania :)

Thu 21. May 2015 22:34:24

Týjo, good job! :) Na toto jsem dlouho čekal, protože normální web žere více data než samotný facebook :D

Za tu dobu co jsem to otestoval se mi nelíbily některé věci

- Nadpisy jsou přes sebe (nejdou vidět), viz Radqoův post
Image

- Když píšete něcí quote, tak text v quote je šedý, tedy špatně čitelný

To je zatím všechno co jsem našel :P

Thu 21. May 2015 23:06:34

Nečital som topiky nad sebou, na maťov podnet tu posielam report z "testovania" ktore som robil 7 minut po release appky pocas môjho ... "vyprazdnovania criev" ako to nazyva Misko.

Prelíňajúci sa nadpis

Spoiler:
Image

Nevedel som sa kôli zmenenému heslu kt si nepamatám ( od incidentu s hacknutim fora ) som zadal 3x nesprávne heslo a pýtalo odomňa captcha kód kt sa nezobrazil ( iba error report )

Spoiler:
Image