Úspěchy Cz&Sk komunity v Runescape

Tue 13. May 2014 16:22:54

Rád bych Vám představil další z nových vymožeností, které můžete zde na fóru najít. Někteří jste se určitě už všimli nového panelu "Úspechy Cz&Sk komunity v Runescape", který naleznete zde na fóru v pravém dolním rohu. Pro lepší využití jsem připravil menší FAQ.

O co vlastně jde?
Jde o seznam nejnovějších úspěchů hráčů z Cz&Sk komunity.

Odkud se úspěchy berou?
Úspěchy bereme přímo z oficiálního RuneScape adventurer's logu. Pokud tedy nejste Member a nebo máte privátní adventurer's log, tak se vaše úspěchy v panelu bohužel nezobrazí.

Jak dostat do panelu i moje úspěchy?
Je to jedoduché. Stačí si v profilu vyplnit kolonku "Display name" a umístit do ní Váš RuneScape nick. Pokud jste Member a nemáte privátní adventurer's log, tak Vás systém automaticky zařadí.

Jak často se úspěchy aktualizují?
Každých 15 minut.

Jaktože některé úspěchy nemají ikonku a jsou anglicky?
Jsou 2 možnosti, kdy tato situace může nastat:
1. Je chyba v samotném kódu, například v mezeře navíc.
2. Jedná se o Quest. Úspěchy oznamující dokončení Questu bohužel ještě nemáme přeloženy, jelikož pro každý Quest je unikátní text.

Splnil jsem Quest a hned poté jsem zvýšil level. Který z těchto úspěchů se v panelu zobrazí?
V panelu se zobrazí po aktualizaci vždy ten nejnovější úspěch. V tomto případě, se tedy zobrazí zpráva o zvýšení levelu - nejdříve jste totiž dokončili Quest a až pak jste zvýšili level.

To by mělo být vše. Přivítám jakékoliv nápady na vylepšení, dotazy a samozřejmě i Vaše názory na tuto novou funkci webu.

V nejbližší době se samozřejmě můžete těšit i na další nové možnosti, které budete moci zde na fóru využít.

Re: Úspěchy Cz&Sk komunity v Runescape

Tue 13. May 2014 16:29:07

zaujimava feature ;) dobra praca

Tue 13. May 2014 16:43:08

Nice! Dnes som zistil, že mám mám Adv. log nastavený na 'Friends only'... bude to zobrazovať?

Tue 13. May 2014 16:44:43

Axl101 wrote:Nice! Dnes som zistil, že mám mám Adv. log nastavený na 'Friends only'... bude to zobrazovať?

To znamená, že je private - takže nebude :).

Wed 14. May 2014 22:53:48

Hezka vychytavka, jen co te tyce tech questu tak si nejsem uplne jistej jestli lidi zajima ze nekdo dodelal quest (nevim jak to mate na rs3). Nebo dalsi moznost zobrazovat pouze "hard" questy ( jestli teda jeste nejaky jsou).

Thu 15. May 2014 16:01:20

Hezky, cte se to jako od Jagex moda kdyz zapracoval na hre :)

Thu 15. May 2014 19:04:35

Gj, tleskam, taky bych chtel umet takhle programovat :D