Účasť na eventoch

Fri 30. Aug 2013 0:08:02

Jedna z mnohých výhod, ktoré vám klan CzechoSlovak Forces ponúka sú eventy širokého zamerania. Členov klanu nenútime zúčastniť sa všetkých akcií, no vždy nás poteší, keď sa event teší hojnému počtu účastníkov.

Na prehľad o aktivite našich členov slúži nasledujúci spreadsheet:
Aktivita - Spreadsheet

Údaje o vašej aktivite sa budeme snažiť udržovať čo najaktuálnejšie, zoznam bude updatovaný najmä na základe resultov na clan fóre s screenshotu účasti členov.
Tento dokument bude zároveň aj podkladom pre udeľovanie hodnotí na clan chate a dlhodobý monitoring aktivity našej komunity.

Zatiaľ sa jedná len o beta verziu a časom sa bude ešte vyvíjať.
List ešte neobsahuje všetky mená členov klanu. To ani nebolo účelom. Na zoznam budú postupne pridávané a odoberané mená členov komunity, v závislosti od ich aktivity.

Zároveň zrekapitulujem aktivitu členov za posledné 2 týždne:
Aktivita 66%+:
Axl SVK
Black Luda
David 145
fater10
Kwaichi
Luck StaysU
Miner Smejko
Own Style
Redwigon
Roli-W88
Sea Monet 1
Sun Wukchung
Vajco Domace
Zapadnarik

Chválihodná aktivita :) Môžete si z nich brať príklad a snažiť sa byť prinajmenšom tak aktívny ako sú oni.

Re: Účasť na eventoch

Fri 30. Aug 2013 0:31:54

a to som tu tyzden nebol :D

Fri 30. Aug 2013 9:19:10

Teraz nie som aktívny ani v CE. Mám pocit, že môj account už ani nie je P2P. Tak dlho som nebol na RS, že ani neviem. Mám nejaké real life problémy. Keď sa všetko vyrieši a začne aj moja škola, tak by som mal mať 100%.

Sun 01. Sep 2013 19:47:20

Chcel by som vedieť, že ak bude trebárs MH event, a nebudem schopný sa ho zúčastniť lebo nemám dostatočný level, alebo quest potrebný na zabitie monštra, bude sa to rátať ako 'absencia' na evente? Alebo sa zúčastním pasívne? :D

Sun 01. Sep 2013 20:36:44

Axl101 wrote:Chcel by som vedieť, že ak bude trebárs MH event, a nebudem schopný sa ho zúčastniť lebo nemám dostatočný level, alebo quest potrebný na zabitie monštra, bude sa to rátať ako 'absencia' na evente? Alebo sa zúčastním pasívne? :D

No to sa doriesi.. ale podla mna ak tam prides sa ukazat popripade aj si tuknes do monstra a potom odides tak sa ti to zapocita...

moj nazor

Sun 01. Sep 2013 23:09:26

Axl101 wrote:Chcel by som vedieť, že ak bude trebárs MH event, a nebudem schopný sa ho zúčastniť lebo nemám dostatočný level, alebo quest potrebný na zabitie monštra, bude sa to rátať ako 'absencia' na evente? Alebo sa zúčastním pasívne? :D

potom pod aspon na TS.. :D a share the fun - moj nazor :D

Sun 01. Sep 2013 23:31:13

^ Presne ako píše Vajco a Own

Treba vyvinúť aspoň minimálnu aktivitu ak chceš mať započítanú účasť.

Mon 02. Sep 2013 21:40:17

Kwaichi wrote:^ Presne ako píše Vajco a Own

Treba vyvinúť aspoň minimálnu aktivitu ak chceš mať započítanú účasť.

hmmm ... nestaci ta tu na fore parx pochvalit? :)

ps:daj uz tu f2p warku v cwa ...