I want YOU to join CSF Leadership

Sat 20. Apr 2013 22:07:22

Image

Hľadáme do vedenia ľudí s novými názormi a prístupmi.
Oproti starým časom je režim vo vední omnoho voľnejší
a tak sa netreba obávať veľkého návalu povinností.
Chceme vo vedení nové tváre, s nápadmi alebo
ochotou postarať sa o nápady druhých.
V súčasnosti sú hlavnými cieľmi vedenia zkvalitnenie
obsahu fóra a rast CSF komunity čo do počtu
aktívnych členov.

Prihlás sa rýchlo, pretože inaktívnych ľudí nehľadáme.

Re: I want YOU to join CSF Leadership

Sat 20. Apr 2013 22:18:55

Ja som IN. Pracovať v našom teame je skutočne pohodička [smilie=axechase.gif]

Sat 20. Apr 2013 22:39:51

yea (aj keď si myslím že sa nájdu aj vhodnejší ľudia), čakám na irc :D

Sat 20. Apr 2013 23:17:07

Neviem o aku napln ide a co vsetko to obnasa :D.. Kedze RS zacina umna stagnovat tak nechcem sa do nicoho velkeho zapajat.

Sat 20. Apr 2013 23:22:23

Mokuin wrote:Neviem o aku napln ide a co vsetko to obnasa :D.. Kedze RS zacina umna stagnovat tak nechcem sa do nicoho velkeho zapajat.

Aktivitu si vacsinu casu regulujes ty sam, vznikne nejaky projekt alebo inovacia a hladaju sa ludia co sa prihlasia na realizaciu. To je jedna cast.

Druha cast je o tom, ze ty sam prichadzas s napadmi a zakladas nove topiky v ramci vedenia. To samozrejme nie kazdy dokaze, takze je to da sa povedat dobrovolne.

Tretia cast, nazval by som to pasivna ucast, je to, ze ako clen vedenia pristupujes k foru a aktivitam inak. To znamena, ze sa snazis byt aktivnym uzivatelov fora, byt vzorom pre ostatnych a svojim konanim prispievat k spravnemu chodu a rozvoju klanu.

Vzhladom na to, ze fungujeme ako komunita je toho omnoho menej, netreba sa toho vobec bat. Je to skutocne dobre ziskat aj taketo skusenosti, ktore potom v zivote skor ci neskor ocenis :wtfhash:

Sun 21. Apr 2013 8:14:35

Gl všetkým :)

Sun 21. Apr 2013 14:44:25

Ja by som to skusil, s pripadnym odstupenim, ak by ma to nebavilo/nemal by som nato cas.

Sun 21. Apr 2013 21:12:13

:o ja by som to skusila :) pracovat ... ale skor robit laskavost clenom CSF je dobry pocit :) a skusenost hlavne :)

Sun 21. Apr 2013 21:14:23

lakava ponuka ale neznamena to že sa prihlasujem ale zvažujem či sa prihlasim :)

Tue 23. Apr 2013 0:15:15

V ramci vedenia sa rozhodujeme koho a preco zobrat, pokial by este niekto mal zaujem tak rychlo

Tue 23. Apr 2013 10:26:08

neviem, ci sa mam hlasit, lebo jednak som nikdy nebol riadnym clenom csf a neviem ci by som bol schopny na 100% sa tomu venovat ;)

Tue 23. Apr 2013 16:07:57

Držím palce všetkým účastníkom :D

Ja by som sa aj k RS vrátil do cela mi to chýba ale tak asi by ma to po chvíľke omrzelo :/ :)