CSF NEWS 2/4 2013

Mon 01. Apr 2013 21:14:36

Image

Čo nás čaká v druhom kvartáli roku 2013?
Vedenie CSF už dlho potajme pracovalo na obrovskej novinke. Nie je ňou nič iné ako prechod na IPB forum. PHPBB fórum nás už prestalo baviť a čo je hlavné nedostatok kvalitných modov nám často zväzuje ruky. IPB používa aj RS Community, tak prečo nie CSF? Samozrejme, licencia IPB je platená a preto máme pripravený plán rozdelenia tohto výdavku rovnomerne medzi všetkých členov. Predbežne nám výpočty vychádzajú tak, že každý člen, ktorý bude chcieť naše fórum používať aj naďalej bude musieť uhradiť poplatok vo výške 2 eur / 50 kč.

Druhou novinkou je kompletná výmena Leadershipu. Kovajda aj Johny odstupujú (ja sa už ako plnohodnotný Leader nerátam) a na ich miesta nastúpi dvojica veteránov - Mikel Cz a Pavlasman. Novým-starým borcom gratulujeme a želáme veľa úspechov. Viac o ďalších zmenách vo vedení už čoskoro.

S prechodom na IPB a novým Leadershipom prichádza tretia a o to väčšia zmena. Aby sa naša komunita mohla rozrastať stane sa CSF multinárodnou komunitou. Oficiálnym jazykom bude po novom už len Angličtina a bude sa používať na celom fóre. Samozrejme pre Cz/Sk hráčov vyhradíme nejaké tie topiky, kde bumu môcť preberať výsostne nacionalistické diskusie ako naše ligy, či pivo. No zvyšok už bude natrvalo v angličitne. Myslíme si, že táto zmena prinesie veľké množstvo nových tvárí do našej komunity a my sa tak veľmi rýchlo vyšvihneme medzi top RS komunity.

Ďalšie novinky už čoskoro, pre zvedavcov pridávam aspoň malý spoiler.
Spoiler:
Oh
Image

Pome CSF!

Re: CSF NEWS 2/4 2013

Mon 01. Apr 2013 21:21:38

Ešte som len začal čítať ten obrázok a hneď som vedel, že je to apríl :D Už som dnes niečo podobné skúšal...

Mon 01. Apr 2013 21:49:37

Poplatok som už uhradil a angličtinu vrelo vítam :)

Mon 01. Apr 2013 22:01:41

Ah skoda ze je to joke, aspon by se neco delo zajimaveho neotreleho.

Mon 01. Apr 2013 22:55:07

Nooo :) To by sme sa fakt rozrástali keby každý kto chce navštíviť naše forum musel platiť :)
To by bolo lepšie navštíviť lepší Web rs comunity ktorý je zadarmo :D