[RESULT] Sraz Praha 25.7.2015

Fri 31. Jul 2015 16:28:08

Result - CSF Sraz
Praha 2015

V sobotu se po dlouhé době konal sraz v Praze. Od 14:00 do 15:00 jsme se postupně slézali, a nakonec jsme vyrazili metrem na Pankrác do Café na půl cesty. Občerstvili jsme se a po chvilce k nám přišel chlap, který měl tak 20 promile alkoholu v krvi a snažil se nám něco sdělit. Byl celkem otravný, tak jsme na něj po chvíli zavolali policii, která se s ním už vypořádala. Po chvilce jsme se vydali na cestu do hospody "U Pecků". Opustila nás Verča a zbytek výpravy se vydal na metro. Na Florenci nám zavolal Matonym, že už dorazil, že je na Florenci, tak jsme na něj čekali. Jenže Matonym je starý lhář a čekali jsme na něj asi 20minut.

Po chvilce jsme dorazili do hospůdky, kde se k nám připojili další členové výpravy. Ačkoliv nepiju, číšnice mi pořád nosila pivo, i když jsem třeba vůbec nebyl u stolu, ale naštěstí se vždy našla dobrá duše, která za mě pivo vypila. Dali jsme si tady vynikající hamburgery nebo jiné jídla a bavili se. Později jsme hráli první soutěž o tričko a nějaké drobnosti. Jednalo se o tzv. "čelovku". Zkrátka každý měl cedulku s nějakou rs postavou a musel hádat kdo je. Jelikož už bylo docela pozdě, museli jsme se přemístit dovnitř, kde jsme si zahráli další soutěž. Tentokrát byly pokládány otázky z RS oblasti a kdo nasbíral nejvíc bodů za správné odpovědi, vyhrál tričko.

Jak večer plynul, blížila se postupně zavíračka hospody. Přemýšleli jsme co dál. Na výběr byl klub, hospoda a Beckyho byt. Hospoda padla hned a zbývalo tedy vybrat mezi klubem a Beckyho bytem. Nakonec jsme se rozdělili na dvě skupiny. Atom, Khughy a Michalltn šli balit děvčata do klubu, zbytek vyrazil do Beckyho bytu.

Nejlepší události večera se začaly dít v tomto okamžiku. Metrem jsme dorazili na místo. V stánku u zastávky jsme nakoupili asi 100 litrů pití, několik lidí se občerstvilo pizzou (což se Matonymovi později stalo osudné), a vyrazili jsme směr Beckyho byt. Jakmile jsme dorazili do bytu, jedna skupinka (včetně mě) obsadila počítač, kde jsme samozřejmě zapli RS. Druhá skupinka se vydala do nedaleké hospody nabrat pivo do flašek se slovy, že se do několika minut vrátí. Po asi 50minutách tato skupinka došla a Nk Johny vypadal už velice zajímavě.

Přesunuli jsme se k Playstationu a zahráli jsme si Naruta. U toho se pilo ve velkém a zkrátka byla sranda. Dali jsme si poslední soutěž večera. Turnaj v Narutovi. Já jsem vypadl hned v prvním kole, ale to mě moc mrzet nemuselo, protože jsem stejně musel vyrazit na autobus do Brna. Se mnou šel ještě Matonym a Kwaichi, který se asi 4x rozloučil s Nk Johnym. Vyrazili jsme na Florenc, dali jsme si pár hamburgerů na cestu a to byl pro mě konec srazu.

Nicméně skupinka co zůstala u Beckyho pokračovala dál. Já tyto historky znám pouze z vyprávění, ale on vlastně nikdo neví jak to celé bylo, protože většina věcí se děla okolo johnyho, který však neví co se dělo. Každopádně ti co zůstali, pokračovali v turnaji v Narutovi. Ten nakonec vyhrál Harpuna. Odměnou mu byla Yellow partyhat, která však v jeho držení moc dlouho nebyla. Nad ránem totiž vyrazil spolu s ostatními do hospody, kde hráli šipky, fotbálek atd. Harpuna si dal s nějakým random chlapem staked duel ve fotbálku o Yellow partyhat. Samozřejmě dostal bídu a o partyhat tedy přišel. Co se dalších událostí týče, tak vůbec nevím v jakém pořadí se děly, ale zmíním zde několik věcí, co se událo.

Chlapci se nudili, tak nasadili kolečkové brusle a jezdili ze schodů. Nakonec se SkakalPes rozbil na rovince. Dále Nk Johny volal mámě, a oznámil jí, že jede se mnou do Brna. Poté volal také spícímu Embecku. Rozhovor zněl údajně takhle "Embéééčkooo, pivooooo!".

Největší záhadou večera se však stalo Johnyho zmizení. Johny odešel s Beckym z hospody a za chvíli se vrátil Becky už bez Johnyho. Po tom nebylo nikde ani vidu ani slechu. Celou neděli o Johnym nikdo nic nevěděl. Nakonec se Johny přeci jen ukázal a trochu nám popsal co dělal.

Nejdřív chvíli spal u Beckyho doma, potom šel na vlak/autobus, ale zapomněl u Beckyho batoh. Šel se pro něj vrátit a házel kamínky do okna, protože měl vybitý mobil a nemohl zavolat. Nikdo však nejspíš nebyl doma, tak Johnyho nenapadlo nic lepšího, než jezdit 4 hodiny autobusem po Praze. Potom se vrátil zpět za Beckym, ale opět bez odezvy. Dál už nevím co se událo. To musí doplnit sám Johny :D

Každopádně děkuji všem za účast a těším se na vás na dalším sraze, který bude nejspíše na podzim v Brně.

Velké poděkování patří Verče za organizaci celé události, Michalltn za rezervaci hospody a Beckymu za byt. Velké díky však patří všem, kdo dorazil. Došlo nás myslím si, že dost, takže sraz byl skvělý :)

Účast

Spoiler:
Nk Johny, Matonym, Kwaichi, Catmam1, Poorest God, Mr Khughy, Verca, Michalltn, Majkl, SkakalPes, ja to mrdam AKA Harpuna, Atom, BeckylandSKA, Misko, Dalben10, Embecko,...Je možné, že jsem na někoho zapomněl, tak se kdyžtak připomeňte.

Fotky

Image

Image

Image

Re: [RESULT] Sraz Praha 25.7.2015

Fri 31. Jul 2015 16:29:46

Thx za result Misko.

Fri 31. Jul 2015 22:45:25

Zajímavý :P

Takže pizza a matonym nejde dohromady, můžu si domyslet co se pak stalo :D

Khughy, Michall, Atom byli balit ženské, nějaký result pánové? :D :wtfhash: :wtfhash: :wtfhash: :wtfhash:

Jinak Johnnyho vysvětlení :D

bigboy johny wrote:
Dark wrote:
bigboy johny wrote:Taky bych se rád dozvěděl, co se tam dělo :D

Prý ses opil a pak ztratil :D :D

O tom nic nevím :D oni ztratili mě :D

Takže chyba byla na straně Beckyho? :D

Mon 03. Aug 2015 17:45:31

Dovolím si doházet sem pár fotek ze srazu a nějaký ten koment :)

Seznam lidí:

Verca, Catmam1, Misko, Kwaichi, Majkl, Ja to mrdam (Harpuna), Johny, Mr_Khughy, Embecko, Vasima, Atom631, Dalben10, Michalltn.

Koment aka ženský pohled na sraz:

V 14:00 byl zahájen ofiko sraz na hlavním nádraží v Praze. Pár se nás tu sešlo během chvilky a padla dohoda počkat na ostatní do 14:30 než se přesuneme. Nakonec to dopadlo tak, že se celá parta již sešlých odebrala na Florenc pro Miska. Zde se k nám připojilo i pár dalších opozdilců a příznivců již zmíněného brzditele Miska :D Cestou na Pankrác přistoupil Kwaichi a bylo nás zase o jednoho víc. Další zastávka byla v nejvyšším patře Arkád, kde se skupina usadila a pojedla, doplnila zásoby nebo se jen občerstvila. Jakmile slehlo, cesta pokračovala dle plánu do Café na půl cesty. Slunce svítilo, avšak lavičky zůstaly mokré po dešti, který se přehnal než jsme vyrazili z Arkád. Všichni přítomní, tedy až na pár jedinců si dali pivko. Netrvalo dlouho a aby toho nebylo málo, chtěl se připojit opilý jedinec, který k nám ovšem nepatřil. Kluci si dělali srandu, že jde o bosse nebo dělníka s mith chainkem a legy, protože byl oblečen v modrých montérkách. :D Postupně odložil víno i brambůrky, které vytáhl bůh ví odkud. Jeho akt vyvrcholil přivoláním PČR, kvůli jeho "otravnosti" a touze ošahávat chlapce. Po "odklizení" nebezpečného pána a dopití veškerých drinků se grupa přesouvala do hospůdky, kam sem zbytek osazenstva nenásledovala.

Chtěla bych poděkovat všem zúčastněným za super posezení a těším se na další shledání :)

Fotky:

Spoiler:
Cesta metrem na Pankrác

Image

Směr občerstvení Arkády

Image

Image

Posezení v Café na půl cesty

Image

Image

Image

Image

Image

Toto měl být údajně Matonym, který se dostavil až později :D

Image

Tue 04. Aug 2015 2:33:49

Nejdřív chvíli spal u Beckyho doma, potom šel na vlak/autobus, ale zapomněl u Beckyho batoh. Šel se pro něj vrátit a házel kamínky do okna, protože měl vybitý mobil a nemohl zavolat. Nikdo však nejspíš nebyl doma, tak Johnyho nenapadlo nic lepšího, než jezdit 4 hodiny autobusem po Praze. Potom se vrátil zpět za Beckym, ale opět bez odezvy. Dál už nevím co se událo. To musí doplnit sám Johny :D

:lol: :lol: :lol:

Tue 04. Aug 2015 16:56:04

Nebyl ten chlapik v monterkach nahodou Mato prevleceny za delnika (aby se na vas trosku podival s predstihem) ? :lol:

Tue 04. Aug 2015 19:28:17

Je fajn, že jste se měli dobře. :)

Mohli byste doplnit fotky, kdo jakou přezdívku používá, protože poznám asi jen tři tváře :D

Wed 05. Aug 2015 1:17:22

Johny to je zabiják :D

Wed 05. Aug 2015 8:14:50

Nechce se mi s tím hrát v malování tak to popíšu na první fotce:
žlutá partyhat Majkl - Kwaichi - Miško - Beckyland - Embecko - Mr Khughy - NK Johny - SkakalPes - Dalben10 - ja to mrdam - Atom631 - Michalltn - Poorest God

Easy byznys
Easy money

Thu 06. Aug 2015 14:00:07

Najs, znám asi 5 lidí :wtfhash:

Fri 07. Aug 2015 15:55:14

Ještě jsou nějaké fotky z hospody a video s bruslema. Doplnit, prosím.